reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 35+

reklama
Hmmm... tabelkę trzeba zrobić normalnie w Wordzie albo Excelu i wkleić jako obrazek. Potem ewentualna edycje to za każdym razem wklejanie nowej tabelki. Tak mi się wydaje. Chyba lepssza lista.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heh... właśnie o tym samym pomyślałam. Sama nie wiem. Może: nick, wiek, cykl starań, ilość dzieci, ilość ciąż (bo to nietożsame z poprzednim) i co Wam jeszcze do głowy przyjdzie[emoji6]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja piszę tutaj bo chyba nie ma sensu na priv, najwyżej potem usunę czy coś[emoji5].

Nick: czalok

Wiek: 36 lat

Cykl starań: i tu mam problem. Z obecnym partnerem 3 cykl. A ogólnie 18 cykl. Oczywiście przerwa 2 letnia pomiędzy, żeby nie było, że z jednym nie wyszło to poszłam do innego[emoji6]

Imię: Ania

Dzieci: 0

Choroby: póki co nic o nich nie wiem, diagnoza po badania pod koniec listopada


Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry