reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 35+

reklama
Magda36 a co lekarze na Twoją "dziurę"? Czym to grozi? Można coś z tym zrobić?

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Czekam na wizytę u jeszcze jednego gina. Ogólnie może nic się nie stać, a może peknac macica i to bardzo wcześnie. Po każdym cc jest ryzyko rozejscia się blizny i pęknięcia macicy. A ja na starcie juz mam rozeszła bliznę wiec ryzyko rośnie. Nieraz zszuwaja te dziurę , ale obawiam się ze ze względu na wiek nikt mi już tego nie zaproponuje. Wiec pozostanie mi albo zaryzykować albo zrezygnować.
 
Dzień dobry!

Madzia
Czy ten ginekolog do którego masz iść jest dobrym lekarzem? Wyszukaj najlepszego i idź , niech się wypowie, walcz , nie rezygnuj !
 
Miłego dnia[emoji5].

Choć ledwo się zwlekłam z łóżka. Zaraz wychodzę do pracy i niech szybko zleci chociaż. praca jest fajna[emoji6]. W ogóle nie ten cykl szybko zleci bo denerwuję się tym AMH no i chcę sprawdzić czy pęcherzyk dojrzewa.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!

Madzia
Czy ten ginekolog do którego masz iść jest dobrym lekarzem? Wyszukaj najlepszego i idź , niech się wypowie, walcz , nie rezygnuj !
Znalazłam go w necie. Ma bardzo dobre opinie. Zobaczę co mi powie. Jak będzie trzeba pojadę dalej. Nie zamierzam tak łatwo odpuścić.
 
Magda bardzo dobrze ! Musimy walczyć.

Ja czekam niecierpliwie do tej mojej wizyty, lekarz też bardzo dobry , oby pomógł. Nic mi się dziś nie chce. Pranie się pierze, obiad się gotuje, do pracy mam na popołudnie .
Trzymajcie się kochane!

p.s. chcecie jakąś tabelkę ?? tzn listę na pierwszej stronie ?
 
A mnie znów wszystko boli . Myślę że u mnie to są nerwobóle. Od 4 lat mamy bardzo stresującą sytuację w domu. Kiedyś Wam o tym napiszę. Jest bardzo ciężko. Dziś też się zdenerwowałam i znów kiepsko się czuję . Muszę to wszystko przetrwać i wierzyć że będzie lepiej :)
 
reklama
Do góry