reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Moim zdaniem w takich sytuacjach jednak lepiej iść na tę betę i widzieć, czy to był biochem czy po prostu oszukany test (a to się wcale rzadko nie zdarza). Nawracające biochemy to jest podstawa do konkretnej diagostyki.
Jak u Ciebie, idziesz na bete jeszcze?
Tak jutro idę. Dostałam skierowanie ledwo wyproszone na teleporadzie jak to lekarz powiedział że moje zachowanie w celu diagnostyki tak wczesnej ciąży jest wielce przesadzone dosłownie....
 
reklama
Tak jutro idę. Dostałam skierowanie ledwo wyproszone na teleporadzie jak to lekarz powiedział że moje zachowanie w celu diagnostyki tak wczesnej ciąży jest wielce przesadzone dosłownie....
dobra niech cicho będzie. Bardzo dobrze, ze idziesz ne betę, bo koniecznie trzeba skontorlować czy dobrze spada, zeby wykluczyć jakieś powikłania.
 
No dokładnie jestem tego samego zdania człowiek bez empatii kolejny dowód jak lekarze traktują ludzie życie
oj tu się zgodzę. Ja sama nie trafiłam na wielu takich, ale tu na forum nieraz dziewczyny mają takie histroie i takich lekarzy, że aż dreszcze przechodzą. Niestety trzeba zadbać o siebie... i samej sie dużo dowiadywać
 
A u mnie jednak dwie kreski, wczoraj i dzisiaj. Dzisiejsza duzo ciemniejsza. Boje się strasznie, bo dalej jestem chora na to świństwo, które syn przyniósł ze żłobka... Dzisiaj ginekolog. 🙂
 
Hej, bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników. Ewidentnie coś u mnie nie gra z estradiolem. Dziś wyniki 11dc. Niestety bez moni, miałam dziś mieć wizytę, als gin odwołała.
Owu mam między 15 a 17 dc. Czy powinnam powtorzyc badanie czy ten wynik mówi wszystko?
W styczniu dzień po owu mój estradiol również wynosił 70 :(
21.02. idę do kliniki niepłodności.
IMG_20230210_140626.jpg
 
Hej, bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników. Ewidentnie coś u mnie nie gra z estradiolem. Dziś wyniki 11dc. Niestety bez moni, miałam dziś mieć wizytę, als gin odwołała.
Owu mam między 15 a 17 dc. Czy powinnam powtorzyc badanie czy ten wynik mówi wszystko?
W styczniu dzień po owu mój estradiol również wynosił 70 :(
21.02. idę do kliniki niepłodności.
Zobacz załącznik 1494502
Jeśli to jest wynik estradiolu z 11 dnia cyklu a owu będziesz mieć za kilka dni to on jest ok. Czemu uważasz że jest źle?
 
reklama
Czesc dziewczyny 😊 staramy się z mężem od 4miesiecy o drugie dziecko Planuje zrobić przerwę od starań bo boje sie ze termin wyskoczy nam na 1listopada...🙈 wiem ze to głupie totalnie, bo niby nie mam problemu z tym żeby rodzic w listopadzie czy w grudniu chociaż to ponure miesiące są.. ale gdzieś okropnie boję się tego 1listopada, to taki smutny dzień.. cały czas mi to chodzi po głowie i zwyczajnie mam obawy ze w myślach to przyciągane 🙈 macie jakaś radę żebym przestała świrować? 😂 szkoda mi teraz czekać 2cykle ale może to będzie lepsze dla mojej psychiki?
(Tak wiem ze to głupie 🙄)
 
Do góry