reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2023

Zawsze ok 14 dc czuje parogodzinny ból jajnika, potwierdzalam to testami owulacyjnymi i zawsze się pokrywało. Temp niestety mierze dotąd zwyczajnie na zewnątrz, chyba muszę zaopatrzyć się w szklany owulacyjny termometr prawda? 😬
nie musi być szklany, są normalne elektroniczne i nie musi być specjalny, z "owulacyjny" w nazwie, ważne, by miał 2 miejsca po przecinku :)
 
reklama
Cześć dziewczyny ☺️
Jestem tu nowa. Stwierdziłam, że miło będzie oczekiwać wspólnie z wami na być może jakieś 2 kreseczki 😉
Mam 37 lat, zamarzył nam sie jeszcze mały człowieczek i od pół roku zapomnieliśmy o zabezpieczeniach. Owu czuje zawsze nawet bez testów, wiec wiem że zawsze działaliśmy w bezpośredniej okolicy tego właściwego dnia. No ale nic z tego nie wynika…
Za 2 dni termin @. Wcześniej przez tydzień bolały mnie jajniki jak nigdy, że ciezko było mi chodzic ale ustało 2 dni temu. Tkliwości piersi tez już ustała. Temp wzrosła do 37.1-37.2 i taka się utrzymuje wciąż. Myślicie ze jest szansa w tym cyklu? Poranny test z dziś negatywny
A byłaś u ginekologa, robiłaś podstawowe badania, monitoring? W Twoim wieku zaleca się zgłoszenie do ginekologa już po pół roku bezowocnych starań - moim zdaniem warto sprawdzić czy wszystko ok.
 
A byłaś u ginekologa, robiłaś podstawowe badania, monitoring? W Twoim wieku zaleca się zgłoszenie do ginekologa już po pół roku bezowocnych starań - moim zdaniem warto sprawdzić czy wszystko ok.
Byłam i badania standardowe wszystkie były w normie wiec kazał brać się do roboty po prostu 😅 i wrócić za pół roku gdyby nie szło wiec w marcu mam wizytę zaklepaną wlasnie.
 
Byłam i badania standardowe wszystkie były w normie wiec kazał brać się do roboty po prostu 😅 i wrócić za pół roku gdyby nie szło wiec w marcu mam wizytę zaklepaną wlasnie.
Na pewno warto w pierwszej kolejności wysłać męża na badanie nasienia. Tak żebyś na tę wizytę miała wynik tego badania. :-)
 
Byłam i badania standardowe wszystkie były w normie wiec kazał brać się do roboty po prostu 😅 i wrócić za pół roku gdyby nie szło wiec w marcu mam wizytę zaklepaną wlasnie.
Pierwszy syn urodzony „od reki” ze tak powiem 10 lat temu wiec w organizmie mogło się wiele zmienić przez tyle czasu
 
Pierwszy syn urodzony „od reki” ze tak powiem 10 lat temu wiec w organizmie mogło się wiele zmienić przez tyle czasu
Wiesz, niekoniecznie coś jest nie tak ale na pewno warto przyspieszyć proces sprawdzania ze względu na wiek. I na pewno partner w pierwszej kolejności, bo pewnie jesteście w podobnym wieku.
 
a jakiej masz grubości i w którym dniu cyklu? Jaki masz estradiol w 3dc?
Chcesz poprawiać suplami czy dieta?
dzieki za odpowiedz:) byla badana w tym cyklu 3 razy: pierwszy raz 12dc-4,9mm, 18dc-6,7mm, 22dc-8,2mm i podobno bylo po owulacji 2-3 dni. wiec sie polepszyl tylko po owu. wiem ze nie jest to zle na maxa, ale mogloby byc lepiej. plus jestem po ciazy biochemicznej wiec tez chce sie ubiezpieczyc.
Estradiol w 3dc-35.1(laboratorium podaje zakresy 30.9-90.4)
Biore mase suple, Pregna start, omega, cynk, selen, c, e, l-karnitina, magnez z b6. moze cos jeszcze jest potrzebne. i moze faktycznie jakas dieta. wiem o migdalach, winie(ale nie pije w ogole), ananasach i grejpfrutach. ale moze Ty lepiej sie znasz:) z gory dziekuje:)
 
Dziewczyny, zerkniecie? Badania w 3dc.
 

Załączniki

  • d73b742c-89d5-48f9-a4c9-b623f83e43d0.jpeg
    d73b742c-89d5-48f9-a4c9-b623f83e43d0.jpeg
    48,9 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Wiesz, niekoniecznie coś jest nie tak ale na pewno warto przyspieszyć proces sprawdzania ze względu na wiek. I na pewno partner w pierwszej kolejności, bo pewnie jesteście w podobnym wieku.
Tak zgadza się 😉 będziemy się sprawdzać w najbliższym czasie. Lekarz po prostu sam zasugerował żeby na początek zwyczajnie spróbować. Dopiero jak zaczęłam czytać fora to okazało się ze to może nie być takie hip siup. Wiec powoli na luzie rozeznaje temat. Dziś mierzylam temp odpowiednim termometrem i sposobem jak radzilyscie :) i dalej podwyższone 37.2. Wam spada przed okresem temp czy dopiero jak się zacznie? Czy to kwestia indywidualna i stad lepiej zapisywać swoje pomiary?
 
Do góry