reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2023

reklama
Dziękuję! Kciuki bardzo się przydadzą 😊

Przykro mi, że u brata i bratowej transfer się nie udał. Mam ogromną nadzieję, że kolejny zakończy się sukcesem 🤞
A jak bratowa, która jest w ciąży? (Chyba nic nie popieprzyłam?)
nieee, nie popieprzyłaś :D wszystko dobrze, bobo zdrowe i silne. Zaczęli kilka dni temu z wyprawką, teraz jest jakiś 24 tydzień. Dobrze, że chociaż im się udało...
 
I jeszcze na forum wejdziesz i zaraz ktoś pieprzy o procedurze 🤣

Jak tam Carlos? 😁
Czilluje se :D
1696536292463.png

i do tego zostałam opiekunem tego oto berbecia
1696536329236.png

więc mam kogo kochać :)
 
Widzę, że Carlos pokochał musztardową kanapę 😁 Piesio śliczny 💚 Mam nadzieję, że w miarę się dogadują 😉
nie znają się :p bo piesek jest w boksie na podwórku. Tylko proszę nie żałować go, ma naprawde dobre warunki, spory bosk, 2 ocieplane budki, dużo hektarów do biegania. A do domu nawet na schody nie chce wejść. Myślę, że jest bardzo zadowolony, tym bardziej, że to pies odebrany z lańcucha.
 
nie znają się :p bo piesek jest w boksie na podwórku. Tylko proszę nie żałować go, ma naprawde dobre warunki, spory bosk, 2 ocieplane budki, dużo hektarów do biegania. A do domu nawet na schody nie chce wejść. Myślę, że jest bardzo zadowolony, tym bardziej, że to pies odebrany z lańcucha.
Widać, że mordkę ma zadowoloną 😊
Niektórym zwierzakom w domu byłoby gorzej niż na zewnątrz. Wszystko zależy jak do tej pory żyły i jaki mają charakter.
 
Widać, że mordkę ma zadowoloną 😊
Niektórym zwierzakom w domu byłoby gorzej niż na zewnątrz. Wszystko zależy jak do tej pory żyły i jaki mają charakter.
dokładnie. Ogólnie pies wygląda na bardzo szczęśliwego i jest bardzo wdzięczny, garnie się do każdego, skacze, cieszy się. A ja dzięki temu, że on jest robię 12k kroków dziennie, więc win win :)
 
dokładnie. Ogólnie pies wygląda na bardzo szczęśliwego i jest bardzo wdzięczny, garnie się do każdego, skacze, cieszy się. A ja dzięki temu, że on jest robię 12k kroków dziennie, więc win win :)
No siemanko, coś było o starych staraczkach, to poczułam się wywołana😉 a co się stało z Kebabem?😅
 
reklama
Do góry