reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Część dziewczyny, mam do was pytanie..czytam was i różne kreskowe tematy i jestem pod wrażeniem waszej wiedzy...
W środę wieczorem miałam straszny ból lewego jajnika (co miesiąc czuje zawsze taki ból z jednego z jajników) , więc przypuszczałam, ze zazwyczaj wtedy owuluje. Wczoraj po południu (czyli czwartek) byłam u ginekologa i po zrobieniu usg okazało się, ze faktycznie pękł pęcherzyk w lewym jajniku. I teraz moje pytanie.. owulacja odbyła się w środę czy jednak w czwartek? którego dnia liczyć owulacje? W środę, kiedy miałam ten ból, czy w czwartek?
Niestety żadna z nas Ci nie powie, kiedy pękł pęcherzyk :) szanse 50/50.
Ale czy potrzebne Ci są aż takie wyliczenia co do dnia? Ja bym na Twoim miejscu przyjęła losowo jeden dzień i się go trzymała :p
 
reklama
nie no,.po prostu jestem ciekawa :D którego dnia liczyć owu :D
ogólnie czytając wypowiedzi dziewczyn to najcześciej jest tak, ze jajnik boli podczas wzrostu pęcherzyka, a samo peknięcie nie. Np. jajnik boli, a potem jest monitoring i pęcherzyk jest cały czas duży i jeszcze niepęknięty. Więc na Twoim miejscu liczyłabym owu w czwartek.
 
ogólnie czytając wypowiedzi dziewczyn to najcześciej jest tak, ze jajnik boli podczas wzrostu pęcherzyka, a samo peknięcie nie. Np. jajnik boli, a potem jest monitoring i pęcherzyk jest cały czas duży i jeszcze niepęknięty. Więc na Twoim miejscu liczyłabym owu w czwartek.
o widzisz, o taka odpowiedz mi chodziło :) Dzięki serdeczne :)

Ps. podczytuje zawsze wasze tematy kreskowe..i trzymam za was wszystkie (a przede wszystkim weteranki) kciuki :) Pozdrowienia od staraczki 2019 ;)

ps.2 kurde, to chyba jeszcze mąż dziś się musi do mnie pouśmiechać, bo plemniczki z poniedzialkowo-wtorkowej nocy mogą do czwartku nie wytrzymać :D
 
o widzisz, o taka odpowiedz mi chodziło :) Dzięki serdeczne :)

Ps. podczytuje zawsze wasze tematy kreskowe..i trzymam za was wszystkie (a przede wszystkim weteranki) kciuki :) Pozdrowienia od staraczki 2019 ;)

ps.2 kurde, to chyba jeszcze mąż dziś się musi do mnie pouśmiechać, bo plemniczki z poniedzialkowo-wtorkowej nocy mogą do czwartku nie wytrzymać :D
a nie wpadasz na wątki kresowe, skoro się starasz? :)
 
Dziewczyny dzisiejsza beta . Chyba niejest dobrze.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230224_152940_Chrome.jpg
    Screenshot_20230224_152940_Chrome.jpg
    174,9 KB · Wyświetleń: 177
reklama
Do góry