reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
❤️ No tez tak myśle 😃 wiem, ze od owu mam brać acard ale 4 dni po owu accrofil lub jeśli bez monitoringu to od pozytywnej bety i nie wiem która opcja lepsza 😀 bo z jednej strony kłuć się wcześniej a może nic z tego nie wyjść a z drugiej jak się będę klula od pozytywnej bety np. Od 10dpo to może być za późno 🤦‍♀️ nie wiem takie mam rozkminy bo taka moja pierwsza sytuacja 🙈
acard możesz brać wcześniej. Ja na przykład biorę cały cykl z wyjątkiem krwawienia. Pamiętaj jedynie ze musi być przyjmowany przed samym snem, wtedy jego skuteczność wzrasta az o 60%.
A co do accrofilu to jeśli możesz brać go i 4 dpo i potencjalnie 10 dpo to myślę, że dzień w tę czy w tę stronę nie zrobi bałaganu więc określenie owu nie musi być chyba perfekcyjnie precyzyjne. Ja bym skłaniała się do tych 4 dpo bo to czas przed implantacja
 
Wlasnie oba sa usuniete..
Cześć, chciałam Ci napisać, ze przykro mi, ze usunęli Twoje konto, ale ja nie mam z tym nic wspólnego, bo go nie zgłosiłam ani nic, nie potrzebuje do szczęścia czyjegoś nieszczęścia, sumienie mam czyste i możesz nawet pisać do moderatorki czy dostała coś ode mnie, bo i tak odpowiedz będzie negatywna, nic nie zrobiłam, bo zwyczajnie się nie mszcze na ludziach, nie zaszłaś mi mocno za skore. Przykro mi, ze moderatorka albo się pomyliła albo sama zadecydowała o bloku, niemniej jednak nie przyczyniłam się do tego, bo były tu jakieś pogłoski, ze pewnie ja coś tam zrobiłam. No natomiast nie jest to prawda, przykro mi, ale tylko Ty możesz z moderatorka o tym porozmawiać żeby Ci konto zwróciła.
 
reklama
Do góry