reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
I tym oto sposobem - ja zajęta robota kobieta skusiłam się na przeczytania tamtego wątku
😂
No i co, wcale nie jest tam śmiesznie a ja jestem wredną kobietą naśmiewającą się z biednej dziewczyny, nie?
 
wybacz no ale decyzja czy usunę czy nie należy do mnie.
Przykro mi z powodu Twojej choroby ale nabierz dystansu trochę, bo się zamęczysz
Ok to nie usuwaj, nieistotne. Nie będę się kłócić z bandą internetowych koleżanek, bo nie taki był cel mojego komentarza. Skoro tak ciężko usunąć komentarz, który nie był stosowny w mojej sytuacji to darujmy sobie dalsza rozmowę. Powodzenia w staraniach, może się uda w końcu
 
pamiętasz jak miałaś tą fałszywą kreskę i się cieszyłaś jak głupia do sera? To ja tak miałam tylko, że dłużej i mocniej 😂 A teraz czuję się tak, jak Ty gdy zobaczyłaś negatywny wynik bety 😂
Poronienie na tak wczesnym etapie fizycznie chyba się za bardzo od miesiączki nie różni. Co nie?
 
Ok to nie usuwaj, nieistotne. Nie będę się kłócić z bandą internetowych koleżanek, bo nie taki był cel mojego komentarza. Skoro tak ciężko usunąć komentarz, który nie był stosowny w mojej sytuacji to darujmy sobie dalsza rozmowę. Powodzenia w staraniach, może się uda w końcu
dzięki i powodzenia w walce z chorobą.
 
reklama
Do góry