reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Było bardzo śmiesznie :) rzeczywiście! Dla Twojej wiadomości zaczęłam brać leki, bo okazało się, ze ten strach przybrał obsesje w pewnej chorobie psychicznej. Mysle nad forma antykoncepcji. Serio, żenujące. Wyślij jeszcze innym tego posta, ze się bałam, a tak naprawdę to był skutek mojej choroby. Brawo, czas klaskać.
Nie obraz się ale myśle ze sama w dużej mierzę tę obesję nakręciłaś…
 
Nie obraz się ale myśle ze sama w dużej mierzę tę obesję nakręciłaś…
Możliwe, ale to już mój problem, nie musicie linkować tego wątku i się z tego zbijać - jesteście dorosłe, dałam wyraźnie do zrozumienia ze mam problem i biore leki, wiec fajnie byłoby jakby autorka usunęła ten komentarz, bo to po ludzku wredne
 
To po co rozsyłasz wątek? Pośmiałaś się już to wystarczy. Czasami trzeba trochę wcześniej pomyśleć co się robi 👎🏻 Bo ludzie maja różne problemy, Ty siedzisz na staraczkach, a ja miałam problem innej natury
Każdy w każdej chwili może na niego wejść i poczytać. To nie jest tak, że on nagle zniknie 😉
 
Każdy w każdej chwili może na niego wejść i poczytać. To nie jest tak, że on nagle zniknie 😉
To nie jest powód żeby go linkować i pisać, ze tam było tak i tak. Kto przeczyta to przeczyta. A linkowanie go i jeszcze jakieś takie teksty ze tam tez było śmiesznie czy coś jest po prostu niefajne. To jest wspomnienie z mojego słabego czasu w życiu, najchętniej bym usunęła wątek, a nie można, a koleżanka go jeszcze rozsyła.
 
pamiętam jeszcze typa co pisał posta i coś mu się przekleiło i wyglądało to "cześć, wczoraj z dziewczyną był petting i przeciągnij i przytrzytmaj element, nieprzeciągnięte elementy będą usunięte. dotknąłem jej z lewej stront nogi obok wargi srmowej czy może być w ciąży?"


😂 😂
Pamiętam to 😆 może to inseminacja była 🤣
 
Jest to forum publiczne i jeśli nie chcesz, zeby Twoje posty były widoczne to je skasuj.
Mogę sobie linkować co chcę i gdzie chcę.
Przykro mi z powodu choroby, nie zmienia to faktu, że pytanie czy przez masaż łechtaczki można zajść ma potencjał, zeby się z niego pośmiać.
Idąc tym Twoim tropem rozumowania, z nikogo nie można by było się śmiać ani żartować bo moze ma jakieś problemy.
 
To nie jest powód żeby go linkować i pisać, ze tam było tak i tak. Kto przeczyta to przeczyta. A linkowanie go i jeszcze jakieś takie teksty ze tam tez było śmiesznie czy coś jest po prostu niefajne. To jest wspomnienie z mojego słabego czasu w życiu, najchętniej bym usunęła wątek, a nie można, a koleżanka go jeszcze rozsyła.
Boże dziewczyno, nikt się personalnie z ciebie nie śmieje tylko z sytuacji… ktokolwiek by to napisał byłoby to zabawne
 
reklama
Dziewczyny czy dzisiaj już mogę napić się wina?Zaczęło się krwawienie - czy to dobry powód? 😝
Bardzo mi przykro że przez to przechodzisz… :(

Z poronieniem miałam tak samo - pierwsze co zrobiłam po, dosłownie 10 minut po to było zamówienie sushi i wypicie lampki wina, z takim żalem że skoro już mogę to mogę.
 
Do góry