reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja jak wysprzątam dom i jestem dumna i chce się nagrodzić za to i zaczynam lenistwo na kanapie przed tv albo książka, to zawsze, ale to zawsze się kur.. Wa wynajdzie na końcu coś, czego nie zrobiłam, typu: ujebana lodówka, zmywarka, w szafkach na gary jest burdel, w szafie ciuchy przydałoby się poukładać itp. No nigdy nie jest idealnie.
P. S. ZŁOTY TRUNEK TO JA POPIJAM JUŻ SPRZATAJAC 😂 albowiem dodaje mi on sił, energii i humoru, a jak włacze do tego fajna muzę to sprzątanko idzie zajebiscie 😁😁😁
Haha jak żyć xd ale fakt bez muzy i tupania 💃 nie ma sprzątania 😎
 
Było bardzo śmiesznie :) rzeczywiście! Dla Twojej wiadomości zaczęłam brać leki, bo okazało się, ze ten strach przybrał obsesje w pewnej chorobie psychicznej. Mysle nad forma antykoncepcji. Serio, żenujące. Wyślij jeszcze innym tego posta, ze się bałam, a tak naprawdę to był skutek mojej choroby. Brawo, czas klaskać.
Dziewczyno, czy ja jakiś najazd osobisty na Ciebie zrobiłam 😂
 
reklama
Było bardzo śmiesznie :) rzeczywiście! Dla Twojej wiadomości zaczęłam brać leki, bo okazało się, ze ten strach przybrał obsesje w pewnej chorobie psychicznej. Mysle nad forma antykoncepcji. Serio, żenujące. Wyślij jeszcze innym tego posta, ze się bałam, a tak naprawdę to był skutek mojej choroby. Brawo, czas klaskać.
A Ty skąd tu się nagle wzięłaś?
Trochę dystansu do siebie, poza tym personalnie nikt Cię nie wyśmiał. Nikt nie wskazał na Ciebie palcem, żeby się z Ciebie śmiać.
 
Do góry