reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Hej dziewczyny, trochę martwią mnie moje wyniki. Mam umówioną wizytę dopiero 9 czerwca, ale z tego co ja rozumiem to nie jest za ciekawie. Jak myślicie?
 

Załączniki

  • F22BECF4-DCD0-48C4-8ADF-DBEA809A4E59.png
    F22BECF4-DCD0-48C4-8ADF-DBEA809A4E59.png
    73,8 KB · Wyświetleń: 116
  • 7C09E8B7-36C8-44B7-99DD-C89F42BEC58A.png
    7C09E8B7-36C8-44B7-99DD-C89F42BEC58A.png
    70,2 KB · Wyświetleń: 109
Hej dziewczyny, czy któraś z was rozpoczęła właśnie stymulację jak ja? Potrzebuję kogoś do wsparcia :) dzisiaj jest mój pierwszy dzień z lamettą, mam brać przez 5 dni 2x1, monitoring 13czerwca
Hej, to ja! Od dziś tj. 5 dzień cyklu, zaczynam przygodę z lamettą. Mam brać jedną tabletkę przez 5 dni. 9 czerwca monitoring owulacji i z pewnością zastrzyk Ovitrelle.
 
reklama
Hej, to ja! Od dziś tj. 5 dzień cyklu, zaczynam przygodę z lamettą. Mam brać jedną tabletkę przez 5 dni. 9 czerwca monitoring owulacji i z pewnością zastrzyk Ovitrelle.
Super, to jestesmy w tym razem ☺️ ciekawe tylko czemu ja mam dawkowanie 2x1... ale zobaczymy jak zareaguję. Daj znać jakie będziesz miała pęcherzyki 9go!
 
Do góry