reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
My od dziś przez najbliższe dwa miesiące wracamy ze Starym pod jedną kołderkę :D coś czuje ze będą z tego spontaniczne noce harce 😈

A co do kredytów - to ja pomimo, że te stopy teraz rosną to nie żałuje, miałam totalnie dość wynajmowania i użerania się z wynajmującymi - a trafiałam bardzo różnie. U nas w ogóle była zabawna historia bo dosłownie w niecały tydzień podjęliśmy decyzje o przeprowadzce z Warszawy do Wrocławia i znaleźliśmy mieszkanie i uznaliśmy, że to to! Tym oto sposobem obejrzeliśmy jedno mieszkanie. Ale byłam wtedy w pierwszej ciąży i byliśmy na fajnej fali i wtedy uważałam, że pozytywny test ciążowy = dzieci za 9 miesięcy. Dwa tygodnie później poroniłam więc pewnie nie umiałabym już tej decyzji podjąć tak łatwo. W każdym razie to była super decyzja i niczego nie żałuje ;) a póki co rata kredytu i opłaty są niższe niz jak wynajmowaliśmy ;)
 
Dziewczyny, teraz wszystkie do łóżek!
Screenshot_20220519-203532_Instagram.jpg
 
Ja byłam blisko kupna jakieś 5 lat temu w wawie ale stawałam do kredytu sama i trochę mi brakło a nie chciałam 30m2 żeby się zadowolić 🤷🏽‍♀️ I cale szczęście bo pewnie jakbym kupiła mieszanie to nie rzuciłabym pracy pewnego pięknego dnia i nie przyleciała tutaj = nie poznałabym starego 🤷🏽‍♀️
@Bibi89 a do tej decyzji dojrzewałaś jakoś? Nienawidziłaś pracy albo coś?
Czasami się zastanawiam nad takimi historiami gdy ktoś rzuca korpo i wyjeżdża gdzieś po nowe otwarcie.
Mam takie dni, że sama bym wszystko rzuciła w cholerę i wyjechała w Bieszczady 🙈 ale szybko mi przechodzi.
 
reklama
Do góry