reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Wiesz co ja owulacje mam niby, ale pojde chyba zbadać, czyli dziś jak nie miałam wysiłku żadnego cały dzień to jutro mogę rano iść ?
Chodzi o to żeby rano przed badaniami np nie maszerowac do labo 15 min tylko podjechać np autobusem. Żeby się nie zmieczyc bo wysiłek fizyczny zaburza wynik kortyzolu
 
reklama
reklama
Dobry wieczór.
Założyłam konto, bo czytam wątek praktycznie od początku, a skłoniła mnie dyskusja o nowych dziewczynach co przychodzą i zaraz znikają 🙃

Aktualnie staram się od lutego, jednak z takim skutkiem, że od marca nie mam okresu.
Byłam u lekarza. Będziemy go wywoływać luteiną.
Chcę się starać razem z wami, bo moje poprzednie starania trwały 33 miesiące... Nie wiedziałam wtedy o istnieniu takiego wątku, a poza badaniem samej siebie (potwierdzone pcos) bałam się wysyłać na badania partnera (właśnie żeby nie wyszło, że problem leży po jego stronie i żeby nie doprowadzić do załamania). A że w naszym otoczeniu jest sporo par, którym nie było dane doświadczyć macierzyństwa, i my pomyśleliśmy, że będzie co ma być...
Teraz jestem mądrzejsza, dużo dzięki lekturze tego wątku. Pamiętam historię wielu z was, nie jesteście dla mnie aż tak anonimowe :)
 
Do góry