reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Przyszlam zameldować że posypał mi sie projekt w pracy i już nie muszę czekać do maja '23 by go skończyć. Także zaczynam starania o trzecie bobo i 5 ciążę 😃 To mój trzeci cykl po poronieniu. Wjechała już maca, olej z wiesiolka i ovarin. Do tego zaczęłam pić mleko rano bo ponoć zwiększa szanse na bliźnięta 🤣 Jeszcze dziś na obiad wjadą bataty 😃 A co, może się uda 🥰

Fajnie wiedzieć, że nie tylko ja jestem tak walnięta :p z tym, że u mnie bez mleka. Ale bataty już są codziennie, co by się do lipca/sierpnia lepiej przygotować xD

Trzymam kciuki! :)
 
reklama
Dzięx. No właśnie, zależy od człowieka. A i tak jest się w stanie znieść niemal wszystko, oby tylko wszystko okazało się dobrze...
Dla mnie chyba najbardziej frustrujące było to, że musiałam powtarzać badanie, bo właściwie niewiele się z niego dowiedziałam... Na sono nie widać było płynu wokół jajników, ale nie stwierdzono niedrożnych jajowodów tylko spazmatyczne... Więc musiałam zrobić drugie badanie. Tam już było niby widać wszystko lepiej, ale np. nie doznałam cudu pt. "przepchane" jajowody=ciąża za miesiąc ;-) Za to dowiedziałam się, że mam polip na przykład.
 
U mnie też, miałam bardzo ładne przyrosty ale niski progesteron i od początku plamiłam. Na szczęście miałam dość wcześnie wykrytą wiec obyło się bez pęknięcia jajowodu ...
coś okropnego , masz nadzieje a tu klapa 🤬🤬🤬

mi nie pękł tylko lekarze powiedzieli ze nie ma innej opcji bo to stan zagrażający życiu
 
Dziewczyny czy oprócz kwasu foliowego, coś jeszcze łykacie?
Ja biorę Ovarin (tam jest kwas foliowy metylowany, inozytol, wit D i wit b12) , oprócz tego olej z wiesiolka do owulacji i korzeń maca sproszkowany + cyclo3forte bo mam problemy z żyłami ale jest tam kwas acetylocostam który jest w acardzie. Dużo dziewczyn z mutacjami bierze acard z polecenia lekarza, mi w sumie nie zalecili tylko ten cyclo3forte i od pozytywnego testu zastrzyki z heparyny.
W diecie dużo mleka, ogólnie nabiału, batatów, wody, warzyw i owoców. I wołowinę choć średnio lubię chyba że tatar lub steki ale drogie 😄
 
reklama
Hej dziewczyny czy tu coś jest czy to tylko moja wyobraznia? To było siku o 20.00 wiec nie wirm czy nie zmarnowałam testu bo powinnam zrobić rano...
20220506_201249.jpg
20220506_201552.jpg
 
Do góry