reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Hejo, co tu tak cicho? Jak tam majówka mija?
Mi majówka mija na PMSie, albo ogólnym poddawaniu się. 23 dc, śluz zanika, nastrój do dupy. W czerwcu stary miał badać nasienie. Wczoraj zaproponował, że zrobi to w maju, ale tylko wzruszyłam ramionami, bo już mam tego wszystkiego dosyć. Do 18stej mam czas sobie popłakać, bo później wraca z roboty i jedziemy na grilla do znajomych- na szczęście bezdzietnych i nie starających się na tą chwilę.
 
reklama
Dziewczyny, używacie testów ciążowych pink strumieniowe ? Mam dziwny wynik i nie wiem jak to odczytać, widać druga kreskę ale nie tak ciemna jak ta pierwsza, pomóżcie ! ( tak na pewno powtórzę za pare dni, ale chce wiedzieć czy w testach ciążowych tez jest jak w owulacyjnych ze tylko wyraźne dwie kreski wskazują na ciąże)
 

Załączniki

  • 1C9EA519-822D-4E30-AE3A-FCE81E34C9E3.jpeg
    1C9EA519-822D-4E30-AE3A-FCE81E34C9E3.jpeg
    2,9 MB · Wyświetleń: 166
Dziewczyny, używacie testów ciążowych pink strumieniowe ? Mam dziwny wynik i nie wiem jak to odczytać, widać druga kreskę ale nie tak ciemna jak ta pierwsza, pomóżcie ! ( tak na pewno powtórzę za pare dni, ale chce wiedzieć czy w testach ciążowych tez jest jak w owulacyjnych ze tylko wyraźne dwie kreski wskazują na ciąże)
Gratulacje, to pozytywny test
 
Dziewczyny, używacie testów ciążowych pink strumieniowe ? Mam dziwny wynik i nie wiem jak to odczytać, widać druga kreskę ale nie tak ciemna jak ta pierwsza, pomóżcie ! ( tak na pewno powtórzę za pare dni, ale chce wiedzieć czy w testach ciążowych tez jest jak w owulacyjnych ze tylko wyraźne dwie kreski wskazują na ciąże)
piękna krecha 😉 super
 
Dziewczyny, używacie testów ciążowych pink strumieniowe ? Mam dziwny wynik i nie wiem jak to odczytać, widać druga kreskę ale nie tak ciemna jak ta pierwsza, pomóżcie ! ( tak na pewno powtórzę za pare dni, ale chce wiedzieć czy w testach ciążowych tez jest jak w owulacyjnych ze tylko wyraźne dwie kreski wskazują na ciąże)
o pani toż to kreski jak marzenie! Jutro na betę i gratulacje 😍
 
reklama
Do góry