reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dziś złapałam strasznego doła. Niby jest jakiś plan ale

ja się dzis już załapałam. Rzugac mi się już tym chce. Nie m siły. Jeszcze te badania za chyba ponad 2k pewnie żeby się okazało, ze wszystko ok. I będziemy szukać dalej i dalej aż w końcu zwątpiły totalnie.
ściskam 🥺😭💔
Doskonale rozumiem ten spadek formy, też go mam.
Wierzę jednak, że te badania ti klucz do sukcesu, często kiedy nic już nie pomaga to one właśnie przynoszą odpowiedź na niepowodzenia
 
reklama
tak sporo tych spadków jakby nie było... No ale jest na wyższych zazwyczaj więc nie ma co dramatyzować. Masz wysoka PTC więc te 37 to wcale nie tak dużo 😉 ja bym pewnie pokusiła się o zbadanie proga tak ze 2 może 3 razy w cyklu. Może taka Twoja uroda (nienawidzę tego zwrotu 🤮), a może można coś tam wspomóc
to w jakich dniach cyklu najlepiej zrobić?
 
ja bym zrobiła 6,7,8, dpo w tych samych godzinach. Ale to pewnie dobrze byłoby połączyć z monitoringiem żeby mieć pewność co do owu. Chyba że testy i temperatura zawsze Ci się sprawdzają i masz to potwierdzone już z usg
w sumie to mierzę od cyklu listopadowego i wtedy też wyłapałam biochema, potem miałam monitoring w styczniu i niby się pokrywało (7dpo prog 19,90). Najbardziej miarodajna była w cyklu po biochemicznej, bo owulacja mi się przesunęła i miałam ją wg temperatur dopiero 20dc i o tyle też przesunął mi się okres, więc uznałam, że jest ok
 
Dziś złapałam strasznego doła. Niby jest jakiś plan ale

ja się dzis już załapałam. Rzugac mi się już tym chce. Nie m siły. Jeszcze te badania za chyba ponad 2k pewnie żeby się okazało, ze wszystko ok. I będziemy szukać dalej i dalej aż w końcu zwątpiły totalnie.
Wiem co czujesz... Ja po drugim poronieniu robiłam masę badań, w tym część immunologicznych o których pisałaś...i dalej nie uzyskałam żadnej odpowiedzi 😔 Albo dwie przypadkowe wady pod rząd, albo słaba jakość naszych komórek. Po stymulacji się udało. Jeśli się uda w przyszłym cyklu gdy będę znów mieć stymulację to moja teoria się potwierdzi i będzie odpowiedzią że to ja mam słabe komórki 🙄😔 Bo owu zawsze ładnie jest, jak w zegarku, po kilkukrotnym monitoringu, prog dobry i du*a z tego - _ -
 
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was może zerknąć na moje wyniki progesteronu? - to moje pierwsze badania wiec jestem swiezak a już 2 dzień czekam na odpowiedz lekarza. Wyniki. Z 26.04 owulacja przewidywana była 20 albo ciut szybciej… dziś bolą mnie piersi (zawsze mam tak przed okresem) ale nie boli podbrzusze tak menstruacyjne, natomiast czuje ciągniecie w jajnikach, zrobiłam dziś test ciążowy i wyszedł negatywny. Dziś się zaczął 22 dzień cyklu 🙈
 

Załączniki

  • C11E0E34-15BA-4E39-B8C8-BE148C7B64C9.jpeg
    C11E0E34-15BA-4E39-B8C8-BE148C7B64C9.jpeg
    54,8 KB · Wyświetleń: 92
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was może zerknąć na moje wyniki progesteronu? - to moje pierwsze badania wiec jestem swiezak a już 2 dzień czekam na odpowiedz lekarza. Wyniki. Z 26.04 owulacja przewidywana była 20 albo ciut szybciej… dziś bolą mnie piersi (zawsze mam tak przed okresem) ale nie boli podbrzusze tak menstruacyjne, natomiast czuje ciągniecie w jajnikach, zrobiłam dziś test ciążowy i wyszedł negatywny. Dziś się zaczął 22 dzień cyklu 🙈
progesteron potwierdza owulacje
 
reklama
Do góry