reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
No to ja na palcach jednej ręki mogę policzyć szalone akcje i to długo przed ślubem :p Raz mnie podpuszczał i prowokował że tego nie zrobię, a jednak i jakie było jego zdziwienie ogromne jak wylądowaliśmy w publicznym WC 😂 Teraz na jakieś takie rzeczy no nie mogę się przełamać, max prysznic 😀

Oooo a jaki to budżetowy? 😁

I mojeee dziś! 😂

Oessssuuu 😂 😂 😂 Skisłam czytając to 😂

To ostatnio najmniejszy maluch w rodzinie 5mcy też jednocześnie kichnął i pierdł 😂😂 Mój mąż w rodzinie mówi że na jego pierdy nikt się tak nigdy nie cieszy jak na malucha 😂

Esuuuu ale mi zrobiłyście noc 😂 😂 😂 Turlam się ze śmiechu 😂😁https://media.tenor.com/images/003ba687710bca89d7450e4db0118839/tenor.gif
Schweps aperol z proseczo ;)
 
Dzień Dobry dziewczyny ja od wczoraj mam taki ból piersi nie mogę ich dotknąć 🤦‍♀️ I zmęczenie mnie takie dopada po południu wskakuje do łóżka bo sił nie mam 🤷‍♀️ Nie wiem czy to wina tego progesteronu co łykam nigdy nie miałam takich bólów piersi 🤦‍♀️
 
Dzień Dobry dziewczyny ja od wczoraj mam taki ból piersi nie mogę ich dotknąć 🤦‍♀️ I zmęczenie mnie takie dopada po południu wskakuje do łóżka bo sił nie mam 🤷‍♀️ Nie wiem czy to wina tego progesteronu co łykam nigdy nie miałam takich bólów piersi 🤦‍♀️
progesteron może wpływać na ból piersi. Z tego samego powodu wiele kobiet odczuwa ból piersi po owulacji
 
strasznie szybko spada Ci ta temperatura... Kontrolowałas kiedyś proga w drugiej fazie 🤔
to pierwszy cykl z takim czymś, zawsze mam stałą powyżej 37 i spada dzień przed lub w dzień okresu. Cały ten cykl jakiś dziwny, bo na niskich temperaturach... Kilka razy robiłam proga 7dpo i był zadowalający. Dla przykładu wykresy z dwóch wcześniejszych cykli
 

Załączniki

  • f56f745b-90fd-442a-90b7-adddf416a43e.jpg
    f56f745b-90fd-442a-90b7-adddf416a43e.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 44
  • 19463a06-6a02-4eed-8144-823e2a29d119.jpg
    19463a06-6a02-4eed-8144-823e2a29d119.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 46
reklama
to pierwszy cykl z takim czymś, zawsze mam stałą powyżej 37 i spada dzień przed lub w dzień okresu. Cały ten cykl jakiś dziwny, bo na niskich temperaturach... Kilka razy robiłam proga 7dpo i był zadowalający. Dla przykładu wykresy z dwóch wcześniejszych cykli
tak sporo tych spadków jakby nie było... No ale jest na wyższych zazwyczaj więc nie ma co dramatyzować. Masz wysoka PTC więc te 37 to wcale nie tak dużo 😉 ja bym pewnie pokusiła się o zbadanie proga tak ze 2 może 3 razy w cyklu. Może taka Twoja uroda (nienawidzę tego zwrotu 🤮), a może można coś tam wspomóc
 
Do góry