reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Heeej 👋 zerknie ktoś na mój wykres i powie mi czy jest jeszcze nadzieja ? Owulacja potwierdzona monitoringiem i badaniem progesteronu. Przez ostatnie 3 dni miałam delikatne plamienia koloru różowego chwilami beżowego. Dziś już plamienia nie mam, liczyłam na skok temperatury z nadzieją , że to plamienie związane z implantacją. Niestety wykres znów w dół :(. Dodam, że nie mam żadnych delegliwości związanych z blizającą się @.
 

Załączniki

  • IMG_20220313_075323.jpg
    IMG_20220313_075323.jpg
    97,8 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Jak dla mnie wykres okresowy mocno
Heeej [emoji112] zerknie ktoś na mój wykres i powie mi czy jest jeszcze nadzieja ? Owulacja potwierdzona monitoringiem i badaniem progesteronu. Przez ostatnie 3 dni miałam delikatne plamienia koloru różowego chwilami beżowego. Dziś już plamienia nie mam, liczyłam na skok temperatury z nadzieją , że to plamienie związane z implantacją. Niestety wykres znów w dół :(. Dodam, że nie mam żadnych delegliwości związanych z blizającą się @.
 
[emoji36][emoji36][emoji36]
Chociaż pinki zawsze wychodzą blade jak dupa, gdzież mam porównanie przy becie 15 i 40
Zaraz poszukam
Edit: kufa nie umiem znaleźć [emoji36]
Ale 40 było jaśniejsze niż 16 kiedyś tu wstawiałam to[emoji24]
Ja mistrzem supsensu tez nie zostanę, dziś już ledwo ledwo widoczny cień wiec czekam na nowy cykl i iui [emoji2370]Zobacz załącznik 1378683
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heeej 👋 zerknie ktoś na mój wykres i powie mi czy jest jeszcze nadzieja ? Owulacja potwierdzona monitoringiem i badaniem progesteronu. Przez ostatnie 3 dni miałam delikatne plamienia koloru różowego chwilami beżowego. Dziś już plamienia nie mam, liczyłam na skok temperatury z nadzieją , że to plamienie związane z implantacją. Niestety wykres znów w dół :(. Dodam, że nie mam żadnych delegliwości związanych z blizającą się @.
Przykro mi ale wg mnie temp poleciała w dół jak na okres...
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Luty 2021 poroniłam i od roku staramy sie, ale bez skutku. W grudniu maż zrobil badania i wyszły kiepsko bo morfo 2% ruch a + b 25%. Ja mam IO i hashimoto ale wszystko w normie. Badania hormonalne posiewy z pochwy i szyjki oraz droznosć zaliczone i bez zarzutu. Powtorzylismy nasienie po 3 miesiacach i mamy morfo 6% i ruch 29% za to spadła koncentracja w 1ml z 17ml na 13ml. U mnie jedyny problem to brak sluzu pustynia. Stosujemy żel wspomagajacy płodność. Co mamy dalej robic? Jest szansa z takimi wynikami meża coś zdziałać?
 
Do góry