reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Mi się zdarzają pęcherzyki tej wielkości na tym etapie spokojnie w obecnym cyklu miałam 17 mm w 9 dc Natomiast w cyklu po takim z torbielą to miałam 17 mm w 6 dc 🤣 Wszystko zależy jak długie masz cykle po prostu ☺️
Cykle mam między 28-32 dni, i lekarz o tym wiedział i tak mi powiedział 🤔 nie wiem co o tym myśleć, zrobię proga i resztę badań i będzie wiadomo, mam nadzieję 😅
 
reklama
Cześć dziewczyny 🙂 widzę że fajnie wam leci weekend 😁 ja postawiłam zmienić ginekologa i byłam wczoraj u innego. Ten od razu się wszystkim zainteresował, zlecił mi badania proga i hormonów, i zrobił usg. Byłam w 9dc wczoraj i.... Pęcherzyk 18mm🤨 powiedział że to pewnie z poprzedniego cyklu, że prawdopodobnie nie było owulacji... Że mało prawdopodobne żeby taki pęcherzyk był tak wcześnie... Także mój humor na weekend uległ nieco pogorszeniu
Ja w okolicach 10-12 dc już mam pecherzyki gotowe do podania ovi ;) Cykle ostatnio 27-28 dni :)
 
ej jak czytam o Waszych stymulacjach, zastrzykach to kurde, chciałabym się odezwać i coś pomóc, poradzić ale nie znam się na tym zupełnie. Jakby któraś miała pytania do niepłodności męskiej to zapraszam xD
 
reklama
Do góry