reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Zastanawiam się czy nie kupić teraz inozytolu samego mam pco i piłam inofem ale przezucilam się się na fertistim ale się zrobił drogi i niedostępny poradzicie coś bo ja już zgłupiałam z tymi suplementami witaminami co brać jeszcze
 
Ja mam zjazd dzisiaj... Chyba przez tą beznadziejną pogodę i wszędobylski wiatr, który się ciągnie i ciągnie... Już zmęczona jestem tym... Chcę już ciepełko i trochę słoneczka bo zwariuję 🙆‍♀️ Cycki mnie coraz bardziej bolą, aż wolałabym, żeby @ przyszła i przestały boleć... Dobra już pomarudziłam 😝
 
reklama
Tak, najprawdopodobniej to jest przyczyną niepowodzeń. Chociaż między pierwszymi wynikami (gdzie nie kwalifikowały się nawet do inseminacji) a ostatnimi (październik 2020) jest kolosalna różnica, duża poprawa. No ale jak nie było ciąży, tak nie ma.
Co brane było na poprawę nasienia i jak długo?Po jakim czasie poprawa?
 
Do góry