reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć Dziewczyny,
Dużo Was się tu naczytałam już:) fajnie się wspieracie :D
Moja historia zaczęła się 1 lipca 2021 i była bardzo burzliwa i zaskakująca. Mam prawie 31 lat.. 1 poronienie zatrzymane w 13tc. (Od 9tc. Bez oznak życia).
Aktualnie problem z nawracającą infekcją grzybiczą podczas starań rozpoczętych w październiku 21r. Nigdy wcześniej nie miałam żadnej infekcji natomiast teraz od listopada to już trzeci raz. Czy któraś z Was borykała się z takim problemem?
Pozdrawiam wszystkie Kobietki :).
Hej 😉😊Jak wyleczysz infekcję to konieczne kup sobie LACTOVAGINAL-tabletki dopochowe, mi pani ginekolog zaleciła stosować 2 razy w tygodniu profilaktycznie 😉
 
reklama
Przeczytałam "sex bez bielizny" 🤣🤣🤣

Ja tez mialam problem z infekcjami kiedyś, lekarz przepisał nam tabletki - 1 na miesiąc I tak przez 3 miesiące - wzięliśmy oboje 1 raz i jak ręką odjął, zero infekcji. Ale warto też wykluczyć cukier i alkohol bo to sprzyja infekcji i włączyć probiotyki takie do łykania bo możliwe że masz kandydoze w organizmie. Ja brałam probiotyki z health Labs ale napewno w aptece znajdziesz jakieś tańsze które też będą dobre
.
 
Ostatnia edycja:
haha seks bez bielizny? Nooo raczej:D

Właśnie ja też tak mam, ze 1 dawka leku i jak ręką odjął, ale niestety wraca. Czyli do tanga trzeba dwojga. Dzięki za rady. Z tym cukrem już się naczytalam i doskonale wiem jak działa organizm z candida :( bo siostra miała z tym dramat życiowy.. najlepsi dermatolodzy nie pomogli, dieta mega restrykcyjna ją cudownie wyleczyła. Jej wyrzucało skórą, rany do krwi i zimą zanurzała się w śniegu dla ulgi.
Nie mowie ze masz az takie zaawansowane stadium ale możesz mieć candide w jelitach na przykład i to tez wpływa na infekcje. U mnie wystarczyło ze oboje wzięliśmy leki i na czas leczenie zero alko i zero słodyczy i się udało. A wracało przez pół roku regularnie. Probiotyki biorę nadal z przerwami
 
Czy Was tez szczypie jama ustna od jedzenia ananasa? 🤔 zawsze się zastanawiam o co chodzi, jezyk mnie piecze jak poparzony 🤔

EDIT: dobra, doczytałam, ze to enzymy które trawią mój jezyk 🤣 Boze chyba wolałam tego nie wiedzieć 🙈
 
Jak zareagował Twój mąż jak się okazało jakie ma wyniki ? 😔
On się trochę zachowywał jakby nie docierało do niego to. Jakby nie był świadomy, ze to są AŻ TAK złe wyniki. No ale oswoił się i grzecznie jadł wszystkie dziwne rzeczy, którymi go karmiłam, łykał suple, ćwiczył przed jutubem. Więc stanął na wysokości zadania.
Z kolei ja po tych wynikach byłam na zwolnieniu lekarskim, bo bardzo się załamałam.
 
reklama
On się trochę zachowywał jakby nie docierało do niego to. Jakby nie był świadomy, ze to są AŻ TAK złe wyniki. No ale oswoił się i grzecznie jadł wszystkie dziwne rzeczy, którymi go karmiłam, łykał suple, ćwiczył przed jutubem. Więc stanął na wysokości zadania.
Z kolei ja po tych wynikach byłam na zwolnieniu lekarskim, bo bardzo się załamałam.
Przykro mi... ważne że się wziął za siebie i że to są rzeczy które można poprawić. I chyba najważniejsze że się wspieracie 🥰
 
Do góry