reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Troche chyba czasochłonne te przepisy ... I jeśli użyjesz pół piersi z kurczaka to co robisz z drugą połową? Ja pewnie bym zeobila 2 tortille i zjadła obie 🤣🤣
Ja zazwyczaj kupowałam filet i dzieliłam go na 100g części i mrozilam w takich porcjach ;) nie wiem jak tutaj się to sprawdza, ale ja przy takich dietach z reguły ustawiam sobie powtarzalność posiłków właśnie żeby wykorzystac cały produkt, np ten sam obiad pon-sr i czw-pt ;) wtedy tez dużo mniej czasu spędzam przy garach jak nagle z moich zwyczajowych dwóch posiłków dziennie mam 5 🙈 jeszcze jednego nie skończysz jesc a już praktycznie musisz kolejny szykować :D
 
Tu nawet 2 pęczki[emoji23] ale jednocześnie 10 g [emoji85]
Ale poza tym to była spoko i smaczna Zobacz załącznik 1359394
Jezu jak ostatnio pokochałam kiełki ekstremalnie. Nie jadłam od czasu studiów, wzięłam raz w kaufie z brokuła i pozarlabym najchętniej całe na raz. Teraz kupilam z groszku i OMG 😍😍😍 nie wiem jak mogłam żyć bez nich. A maja ogrom wartości, wiec na pewno warto je wpierniczyć
 
Hej Dziewczyny, u mnie istne szaleństwo;)
Gdyby któraś się zastanawiała czy pecherzyki rosną liniowo -otóż nie muszą. W niedzielę dominujący miał 15,4x14,2x13,7. A po 25h w poneidzialek 19,8x18,7x16,5. Także szybka akcja - ovitrelle, bilety lotnicze, ogarnięcie domu i pracy i tak oto dziś od 15:20 jestem po inseminacji. Pani Położna z troską pytała czy w Polsce można zrobić usg i spokojnie prowadzić ciążę, bo słyszała straszne rzeczy.
To niesamowite, ze godzinę lotu od Polski traktują nas jak ludzi. Tak normalnie. A u nas jest jak jest.
W każdym razie trzymajcie kciuki proszę:)
Pozdrowienia z Kopenhagi!
@lady_in_blue jak Twój monitoring dziś?
@olka11135 gdyby przyjaciele chcięli ogarniać ślub humanistyczny/zagraniczny to chętnie pomogę gdyby była potrzeba :)
❤️ Ale super! To teraz trzymam kciuki za Twój test!

U mnie wczoraj dwa pecherzyki - 16 i 20mm także piłka w grze. Aczkolwiek kolejny raz test pct wyszedł negatywny (test po stosunku, nie znaleziono w śluzie ruchliwych plemników) i lekarz sugeruje iui jako że coś może jest na rzeczy.
 
❤️ Ale super! To teraz trzymam kciuki za Twój test!

U mnie wczoraj dwa pecherzyki - 16 i 20mm także piłka w grze. Aczkolwiek kolejny raz test pct wyszedł negatywny (test po stosunku, nie znaleziono w śluzie ruchliwych plemników) i lekarz sugeruje iui jako że coś może jest na rzeczy.
No to w ogóle sa jakieś dziwy,ale też punkt zaczepienia. Tu iui ma duże szanse wydaje mi się :)
 
Jezu jak ostatnio pokochałam kiełki ekstremalnie. Nie jadłam od czasu studiów, wzięłam raz w kaufie z brokuła i pozarlabym najchętniej całe na raz. Teraz kupilam z groszku i OMG 😍😍😍 nie wiem jak mogłam żyć bez nich. A maja ogrom wartości, wiec na pewno warto je wpierniczyć
Z tego co się kiedyś uczyłam na studiach, należy uważać z kiełkami w czasie ciąży z uwagi na ryzyko bakterii które mogą mieć. Nie znam aktualnych rekomendacji, może coś już się zmieniło w tym temacie?
 
reklama
Z tego co się kiedyś uczyłam na studiach, należy uważać z kiełkami w czasie ciąży z uwagi na ryzyko bakterii które mogą mieć. Nie znam aktualnych rekomendacji, może coś już się zmieniło w tym temacie?
jprdl. dziękuję za info, pojęcia nie miałam. wiem, że z niemytą sałatą jest problem, nie o toksoplazmozę chodzi? myślałam, że takie kiełki gotowe do spożycia są godne zaufania XD
kurła, dopiero co się z nimi pokochałam.
 
Do góry