reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Przy okazji w trakcie histeroskopii wypełniają jamę macicy solą fizjologiczną co pozwalam ocenić czy nie jest jednorożna lub czy nie ma przegród [emoji16]
 
Hej Dziewczyny, u mnie istne szaleństwo;)
Gdyby któraś się zastanawiała czy pecherzyki rosną liniowo -otóż nie muszą. W niedzielę dominujący miał 15,4x14,2x13,7. A po 25h w poneidzialek 19,8x18,7x16,5. Także szybka akcja - ovitrelle, bilety lotnicze, ogarnięcie domu i pracy i tak oto dziś od 15:20 jestem po inseminacji. Pani Położna z troską pytała czy w Polsce można zrobić usg i spokojnie prowadzić ciążę, bo słyszała straszne rzeczy.
To niesamowite, ze godzinę lotu od Polski traktują nas jak ludzi. Tak normalnie. A u nas jest jak jest.
W każdym razie trzymajcie kciuki proszę:)
Pozdrowienia z Kopenhagi!
@lady_in_blue jak Twój monitoring dziś?
@olka11135 gdyby przyjaciele chcięli ogarniać ślub humanistyczny/zagraniczny to chętnie pomogę gdyby była potrzeba :)
 
Dziewczyny, dołączam do tych nie wierzących o_O :oops: 😍 Nie wytrzymałam z testowaniem do jutra, zwłaszcza że wczoraj wieczorem dziwnie się czułam. Test 15dni po zastrzyku z Pregnylu, po stymulacji Clo. Dziwne uczucie szczęścia pomieszanego że strachem bo równo rok temu w połowie stycznia miałam zabieg po poronieniu zatrzymanym.
Super kreska 😍 Gratulacje
 
reklama
@Zazuu, lub może mogłabyś napisać jak wygląda przykładowy jadłospis? Nie chodzi mi o przepisy tylko np. śniadanie owsianka z bananem, obiad ryba na parze z warzywami - w tym stylu ;)
 
Do góry