reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
ja miałąm tylko fałszywki albo bo czasie. Nigdy nie udało mi się zajść w ciążę. A to już 19 cykl.
Czasem myślę co jest gorsze, przejść przez biochem ale przynajmniej Twój organizm wie jak w ciążę zajść czy nie przeżyć żadnej straty ale żyć w niepewności czy wogole kiedys te 2 kreski się pojawią...
 
Czasem myślę co jest gorsze, przejść przez biochem ale przynajmniej Twój organizm wie jak w ciążę zajść czy nie przeżyć żadnej straty ale żyć w niepewności czy wogole kiedys te 2 kreski się pojawią...
Właśnie. Teraz sobie myślę, ze wolałabym przeżyć biochem, ale wiem, jakie to głupie myślenie. I pewnie jakbym przeżyła to by trochę zweryfikowało moje myślenie.
 
My mieliśmy w tym cyklu codziennie, no ale nie dliśmy rady xD nie mamy aż takiego libido, a w sumie zmuszać nam się nie chce, żeby nam seks nie obrzydł xD
Mi spada po dniach plodnych - do okresu mogę żyć beż seksu. Ale po okresie mam jakąś kumulację. Muszę chyba zbadać hormony jakieś
To jest niesamowite jak wszystkie robimy podobnie, my juz tez rozne systemy opracowywujemy co cykl 😜
A potem sie czyta w watkach ze te ciaze to w najmniej spodziewanych cyklach typu kochalismy sie raz bo nie bylo czasu, bo praca i bach, dzidzius 😜
Odpowiem wam zbiorczo. My w tym cyklu jak zawsze staraliśmy się działać codziennie, ALE z racji że był to cykl stymulowany i zastrzyk na pęknięcie po który jechałam 40km w jedną stronę 😂 to nie było przeproś i 4 dni pod rząd! Chyba mój rekord :D Bo moje libido licheee bardzo, po owu też seks mógł nie istnieć, dlatego mąż często się pytał: kiedy znów starania? Bo wiedział że wtedy będzie seks :D
 
Właśnie. Teraz sobie myślę, ze wolałabym przeżyć biochem, ale wiem, jakie to głupie myślenie. I pewnie jakbym przeżyła to by trochę zweryfikowało moje myślenie.
Pewnie dziewczyny po stratach powiedzą ze jak wogole można tak myśleć... ale może taki biochem pokazałby mi że mój organizm przynajmniej załapał jak to się robi ... a tak to sama nie wiem co myśleć 🤷🏽‍♀️ oczywiście najbardziej to chciałabym zdrową ciążę jako dowód ze da się 🤞🤞🤞
 
reklama
My juz próbowaliśmy co 2 dni, codziennie i w tym cyklu 2 razy dziennie przez 2 dni po piku 😂😂 jak to się nie uda to już sama nie wiem 😂😂😂😂
ja miałam wczoraj albo dzis owulacje... nie wiem bo w ogole nie czuje ze ją mam ale starania były przedwczoraj a wczoraj nam się nie chcialo😒 serio.jakas niemoc nas ogarnela, więc z rana działaliśmy. Jakoś m libido spadło w tym cyklu😅
 
Do góry