reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
My juz próbowaliśmy co 2 dni, codziennie i w tym cyklu 2 razy dziennie przez 2 dni po piku 😂😂 jak to się nie uda to już sama nie wiem 😂😂😂😂
To jest niesamowite jak wszystkie robimy podobnie, my juz tez rozne systemy opracowywujemy co cykl 😜
A potem sie czyta w watkach ze te ciaze to w najmniej spodziewanych cyklach typu kochalismy sie raz bo nie bylo czasu, bo praca i bach, dzidzius 😜
 
No ja kiedyś myślałam że jestem dokładnie w tamtym roku widziałam 2 kreski. Tak się cieszyłam aż przyszedł czas że dostałam okres. I się załamałam
Ja tez raz mialam dwie kreski w zeszlym roku (i to byl jeden jedyny raz tak to nawet jakiegos cienia pod swiatlo ani nic) i albo wadliwy test albo biochem niestety.
 
To jest niesamowite jak wszystkie robimy podobnie, my juz tez rozne systemy opracowywujemy co cykl 😜
A potem sie czyta w watkach ze te ciaze to w najmniej spodziewanych cyklach typu kochalismy sie raz bo nie bylo czasu, bo praca i bach, dzidzius 😜
Właśnie... ale spoko, też mieliśmy cykl, że nie mieliśmy czasu się starać i może raz się podczas płodnych bzykaliśmy i nic xD
 
To ja mam podobnie, najbardziej mi się chce od okresu do owulki. Ale kiedys też miałam większe checi, wlasnie odkad sie staramy to jakoś mniej. Może powinnam to z kimś skonsultować...
Dziewczeta kochane dajcie spokoj, nie narzucajcie sobie ze cos z wami nie tak.
Z watku wynika, że dbacie o siebie,regularnie sie badacie. nie doszukujcie sie tu problemu bo ja mysle ze to normalna fizjologia ze libido sie waha, plus zmeczenie materialu staraniami, jakis nawal w pracy albo niepowodzenia w czyms.
Człowiek to nie maszyna 😗
 
reklama
Dziewczyny, dołączam do tych nie wierzących o_O :oops: [emoji7] Nie wytrzymałam z testowaniem do jutra, zwłaszcza że wczoraj wieczorem dziwnie się czułam. Test 15dni po zastrzyku z Pregnylu, po stymulacji Clo. Dziwne uczucie szczęścia pomieszanego że strachem bo równo rok temu w połowie stycznia miałam zabieg po poronieniu zatrzymanym.

Piękna kreska! Gratuluje [emoji7]
 
Do góry