reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dziewczyny u mnie taka informacja z rana... Śniło mi się że miałam pozytywny i zerwałam się zrobić test. Najpierw zrobilam płytkowy z czulowscoe 25miu I kątem oka widziałam że kreski nie ma, coś mnie podkusiło żeby w tym czasie zrobić sikacza (6.5miu) i kreska pojawiła się prawi od razu. Na kasetkowym też zaraz pojawił się cień i widać nadal. Jadę zaraz do apteki po więcej testów bo w to nie wierzę... Zobacz załącznik 1357465
O kurczaczki!
Jest jest, widac pięknie.
A testuj na zdrowie! Ja jak zobacze dwie kreski to chyba z 10 jeszcze zrobie, tak dla pewnosci i samego funu:p
To musi być fajne uczucie.
 
reklama
Ja tak robię i zazwyczaj nie mam zaburzeń, ale na wszelki wypadek też sobie to notuje bo jakby mi później ten jeden dzień nie pasował do wykresu to sobie go pomijam [emoji16]
No to jak wpisze pomiar z godzinnego leżenia do stałej pory to wychodzi dużo lepszy wykres bo porównywalną temp do skoku z wczoraj czyli pewnie owulka w środę była jak się to utrzyma ☺️
 
Przy takiej becie lekarz nie miał szans nic na usg zobaczyć [emoji85]
Co to był za konował!
Nie daj się bezpodstawnie straszyć bo nikomu to nie służy.
Beta śliczna, teraz liczy się przyrost po 48 godzinach
Cześć Dziewczyny! Wracam do was z informacjami, plamienie jak wystąpiło chwilę wczoraj tak od tamtej pory jest spokój. Jestem w szpitalu, póki co mnie obserwują beta hcg wczoraj wyszło 448 co sądzicie? Chciałam wam podziękować za wczorajsze wiadomości! [emoji176]
 
O borze [emoji28][emoji23]
Co to [emoji23]
Jak Ty mierzysz te temperatury? Na bank zgodnie ze wszystkimi zasadami? [emoji33]
No tak i to o tej samej porze,ale tylko ten miesiąc taki zjebany miałam ,nie wiem co się podziało 😂😂 z reguly utrzymuje mi się 36.9 potem rośnie a potem znów aż do miesiączki 37.2
 
reklama
Przy takiej becie lekarz nie miał szans nic na usg zobaczyć [emoji85]
Co to był za konował!
Nie daj się bezpodstawnie straszyć bo nikomu to nie służy.
Beta śliczna, teraz liczy się przyrost po 48 godzinach
Też mi powiedzieli że teraz liczy się żeby beta się podwoiła i póki co będą dalej obserwować. W badaniu stwierdzili tylko że macica powiększona i w sumie nic więcej.
 
Do góry