reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
@Madame JS jeszcze ja!
Wczoraj 3 h spędziłam w kościele na pisaniu protokołu, po pracy zaraz na miasto i nawet nie zdążyłam zajrzeć...
No to wszystkiego naj naj najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci stary nago tańczy oraz dzidziochy, która wywróci Wasz świat do góry nogami! 🎂🎂🎂❤️❤️
Dzięki, Kochana! Wizualizuję sobie tańczącego nago starego... (słomianym wdowcem został, jestem na wyjeździe do niedzieli;-))
 
Hej,

@Madame JS spóźnione życzenia urodzinowe 👑🎂🥂 Spełnienia marzeń 🎁

Czytałam wczorajszą dyskusję do pewnego momentu i się wyłączyłam bo nie dałam rady. Było mi zwyczajnie przykro.

Właśnie mija 3 cykl od mojej straty. Magia 3 cykli nie zadziałała. Dzisiaj testowanie ale już wcześniej wiedziałam, że nic z tego bo ewidentnie czuje, że zaraz okres. Rano test biały jak koszula Chajzera 😔 Staremu się wczoraj dostało, zupełnie za nic.. Emocje wzięły góre. Czekam na weekend, będzie restowanie 🍷. I cóż. Jedziemy dalej 🤷‍♀️ W lipcu testuję w urodziny, 39 ku..va, zegar tyka 😒

@LadyCaro dawaj jakieś foto na lepszy humor, poproszę słońce, drinki i plaże 🌴

Dobrego dnia Żmijki!

Dzięki, tym większe, że od rówieśniczki ;-) Jestem na wyjeździe bardziej ku południu, zdjęcia bym zrobiła, palmowate rośliny są, ale do plaży daleko... :-(
 
reklama
Do góry