reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

kurde.. zle przeczytałam Twoją wypowiedź😅 przeczytałam NIE MYSLISZ O LAPARASKOPII🤪.
Nie, nie mylę. Znam różnice 😀
Haha ok ok 🙂 pytam, bo można sie czasem zakręcic i uzyc nie tej nazwy bo sie juz mysli o czym innym, a mam za 2 tyg hsg i sie zmartwiłam teraz że tak mowia. Myslalam ze to badanie jest raczej bez szczegolnego wplywu na organizm 🤔
 
reklama
Kobietki takie pytanie wiem że ten temat krąży tu na tym wątku ale jakoś nie przykułam uwagi żeby dociekać co i jak. Naszła mnie myśl przy kawce😁 by pogadać z ginem jak w tym cyklu nie wyjdzie o drożności jajowodów. Pytanie za stoo punktów. Ile płaciliście za tą (nie)przyjemność? Cos czytałam o refundacji przez nfz ale nie mogę znaleźć konkretnej informacji. To iwylacznie odbywa sie w szpitalu? Czy też może w gabinecie u giną? Czy ginekolog przyjmujący prywatnie ale będący ordynatorem na patologii w szpitalu może zlecić na nfz taki zabieg? Jeśli zle mowie poprawcie mnie. Szukam na razie informacji bo Gin na ostatnim monitoringu wspominał że ".... jeśli jajowody drozne" także mysle że będzie brał pod uwagę by takie coś wykonać.
Ja HsG miałam robione w szpitalu na NFZ. Moja profesorka (do której chodzę prywatnie) dała mi skierowanie. Tylko ona w tym szpitalu na co dzień pracuje, więc było mnie łatwiej umówić. Jeśli masz takiego ordynatora, to na stówę może Cię tam skierować. Pogadaj i pewnie da radę 💪.
 
Haha ok ok 🙂 pytam, bo można sie czasem zakręcic i uzyc nie tej nazwy bo sie juz mysli o czym innym, a mam za 2 tyg hsg i sie zmartwiłam teraz że tak mowia. Myslalam ze to badanie jest raczej bez szczegolnego wplywu na organizm 🤔
w takim razie daj znać po✊✊ bo i ja o tym myślę... na pewno nie taki diabeł straszny 😅
 
Ktoś pytał o antybiotyk przed/po hsg. Ja dostałam antybiotyk i globulki dopochwowe. Miałam to brać chyba trzy dni przed i do czterech dni po (było na tydzień). Mimo tego, że wszystkie wymazy i posiewy były zrobione i były ok. Lekarz powiedział, że to standardowo profilaktycznie.

Człowiek był w pracy i 30 stron dramy do przeczytania 😱...
 
Ktoś pytał o antybiotyk przed/po hsg. Ja dostałam antybiotyk i globulki dopochwowe. Miałam to brać chyba trzy dni przed i do czterech dni po (było na tydzień). Mimo tego, że wszystkie wymazy i posiewy były zrobione i były ok. Lekarz powiedział, że to standardowo profilaktycznie.

Człowiek był w pracy i 30 stron dramy do przeczytania 😱...
Byłam dzisiaj u poloznych zeby zalatwic recepte to byla zdziwiona i mowila ze juz sie odchodzi od tego antybiotyku 🤦‍♀️ ale powiedziala ze jutro doktor bedzie to mu powie i albo wystawi recepte albo beda dzwonic 🤷‍♀️
 
O to to to, dobrze prawi, polać jej!

Przepracowanie emocji też jest mega ważne, super, że masz kochającego mężczyznę ❤️

Praktyka czyni mistrza jak to już wiele razy powiedziane było 💪

Ja dziś na czole jednego znalazłam. @MartaS89 jutro testujemy 🤞

Ps. Jestem z siebie dumna, wreszcie ogarnęłam jednorazowe odpisywanie wszystkim po kolei 😅
jak wstanę od razu robię test,ale nie bez entuzjazmu. Ja korzystam z aplikacji i nie wiem jak można w jednej wiadomości odpowiedzieć kilku osobom 🤭
 
Byłam dzisiaj u poloznych zeby zalatwic recepte to byla zdziwiona i mowila ze juz sie odchodzi od tego antybiotyku 🤦‍♀️ ale powiedziala ze jutro doktor bedzie to mu powie i albo wystawi recepte albo beda dzwonic 🤷‍♀️
Ja ten antiobyk dostałam we wrześniu zeszłego roku w Gamecie więc to nie było dawno :D. Pewnie co lekarz to opinia ;).
 
Tak jeszcze tylko wracając do tego hsg 🤦‍♀️ czy mialyscie przed antybiotyk? Bo cos mi sie obilo ze termin z dnia na dzien ktoras miala, a ja tez dostalam opierdol od tej babki ze go jeszcze nie mam ale ona mi nie wypisze XD
Ja dostałam antybiotyk po ;) Przed miałam tylko zrobić CRP i morfologię. No i sama dls siebie zrobiłam HCG, na wszelki wypadek. No i wymaz ale, że już miałam okres, to obyło się bez wymazu ;).
 
Jestem po wizycie u nowego ginekologa- endokrynologa i jestem nim mega zaskoczona 😍. Powiedział że w tym cyklu muszę zajść. Dostałam acard(który i tak już biorę), dodatkowe witaminy, encorton 5 mg, duphaston i heparyne w dzień pozytywnego tesu no i wyznaczył dni w które mam to robić tylko raz. No ja jestem w takim szoku że mowę mi zabrało
 
reklama
Jestem po wizycie u nowego ginekologa- endokrynologa i jestem nim mega zaskoczona 😍. Powiedział że w tym cyklu muszę zajść. Dostałam acard(który i tak już biorę), dodatkowe witaminy, encorton 5 mg, duphaston i heparyne w dzień pozytywnego tesu no i wyznaczył dni w które mam to robić tylko raz. No ja jestem w takim szoku że mowę mi zabrało
A ile bierzesz tego Acardu :)? Tak z ciekawości pytam, bo na mnie eksperymentują dokładnie tym samym zestawem leków.
 
Do góry