reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Możesz mieć skierowanie na NFZ i wtedy jest za darmo. Lekarz może być chyba prywatny byle by miał umowę z NFZ (chyba)
Ja robię prywatnie bo po nie chce mi się czekać na termin na NFZ i koszt 650zł, ale widziałam też więcej.
Bez znieczulenia itd. bo ja nie czuję potrzeby :p zrobiłam sobie kiedyś podwójny kolczyk w języku, po tym przeżyję każdy ból :D
I to będziesz miała w szpitalu Czy w gabinecie robione?
 
reklama
Kobietki takie pytanie wiem że ten temat krąży tu na tym wątku ale jakoś nie przykułam uwagi żeby dociekać co i jak. Naszła mnie myśl przy kawce😁 by pogadać z ginem jak w tym cyklu nie wyjdzie o drożności jajowodów. Pytanie za stoo punktów. Ile płaciliście za tą (nie)przyjemność? Cos czytałam o refundacji przez nfz ale nie mogę znaleźć konkretnej informacji. To iwylacznie odbywa sie w szpitalu? Czy też może w gabinecie u giną? Czy ginekolog przyjmujący prywatnie ale będący ordynatorem na patologii w szpitalu może zlecić na nfz taki zabieg? Jeśli zle mowie poprawcie mnie. Szukam na razie informacji bo Gin na ostatnim monitoringu wspominał że ".... jeśli jajowody drozne" także mysle że będzie brał pod uwagę by takie coś wykonać.
Mój lekarz, do którego chodzę prywatnie, pracuje też w szpitalu i dał mi skierowanie na HSG na NFZ. Wczoraj robił mi zabieg, musiałam mieć wcześniej zrobiony posiew i cytologię i zgłosić się po miesiączce do szpitala. Samo badanie trwało może z 10min, nie powiem... bolało, ale było warto bo okazało się że jajowód drożny ;)
 
Właśnie wróciłam ze szpitala i mam drożność za 2 tygodnie, ale taki termin zeby okresu juz nie bylo, pewnie bylby nawet szybszy. Dodzwonić sie nie da bo od razu rozłącza 🥴
@krasulka5 ja mam na nfz od lekarza prywatnego który nie pracuje w szpitalu
Ogólnie to pierwsze wrazenie okropne XD niemiła babka, a to chyba ona to bedzie robic bo sprawdzala swój kalendarz😐
Do tego spojrzala tak z politowaniem na moje paznokcie i kazała zmyć 😵 serio do hsg trzeba miec zdjete paznokcie? 🤨 wiecie to żel wiec bede pol dnia piłować hahahah🤦‍♀️😅
 
Właśnie wróciłam ze szpitala i mam drożność za 2 tygodnie, ale taki termin zeby okresu juz nie bylo, pewnie bylby nawet szybszy. Dodzwonić sie nie da bo od razu rozłącza 🥴
@krasulka5 ja mam na nfz od lekarza prywatnego który nie pracuje w szpitalu
Ogólnie to pierwsze wrazenie okropne XD niemiła babka, a to chyba ona to bedzie robic bo sprawdzala swój kalendarz😐
Do tego spojrzala tak z politowaniem na moje paznokcie i kazała zmyć 😵 serio do hsg trzeba miec zdjete paznokcie? 🤨 wiecie to żel wiec bede pol dnia piłować hahahah🤦‍♀️😅
Tak z przyzwyczajenia może kazała, bo do zabiegów w znieczuleniu ogólnym trzeba zmyć ;). Chyba że masz mieć w znieczuleniu.
 
reklama
Do góry