reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ja miałam na NFZ histeroskopie, później miałam mieć drożność, ale się nie udało i finalnie po drugim poronieniu od razu poszłam na laparoskopie z drożnością w zestawie.
Wydałam tyle siana na prywatne leczenie, a wychodze z założenia, że na coś te zasrane składki płacę.
Oczywiście rozumiem jak ktoś woli inaczej.
Ja praktycznie nie czekałam, moja pani ginekolog, która od lat mnie prowadziła pracuje w szpitalu i po prostu dała mi Skierowanie, w pierwszy dzień miesiączki wysyłałam jej smsa i ona dawała mi termin na zabieg za kilka dni.
no właśnie dobrze powiedziane - na coś te zasrane skłądki płacę.
No sprawa dp przemyślenia, ale czuję, ze ostatecznie zdecyduje się na prywatne badanie.
 
reklama
A czy któraś z Was miała drożność na NFZ? jak to wygląda? Ile się czeka?
Ja miałam na NFZ, dostałam skierowanie od mojej gin na badanie w konkretnym dniu cyklu i zostałam od ręki przyjęta w szpitalu, nie czekałam w ogóle. Wyglądało to tak, ze rano zgłosiłam się na oddział, doktor zrobiła mi usg, przekazała położnym żeby przygotowały mnie do zabiegu, zabieg wykonano w sali rentgenowskiej (moja doktor była cały czas obecna), przeniesiono mnie do sali pozabiegowej i po kilku godzinach wypisano do domu :) całość trwała około 8-9 godzin. Prywatnie w Łodzi zapłaciłabym 700-800zl :/
 
Ja miałam na NFZ, dostałam skierowanie od mojej gin na badanie w konkretnym dniu cyklu i zostałam od ręki przyjęta w szpitalu, nie czekałam w ogóle. Wyglądało to tak, ze rano zgłosiłam się na oddział, doktor zrobiła mi usg, przekazała położnym żeby przygotowały mnie do zabiegu, zabieg wykonano w sali rentgenowskiej (moja doktor była cały czas obecna), przeniesiono mnie do sali pozabiegowej i po kilku godzinach wypisano do domu :) całość trwała około 8-9 godzin. Prywatnie w Łodzi zapłaciłabym 700-800zl :/
No właśnie u mnie tyle samo to kosztuje... Tylko,zeby dostać skierowanie to tzreba iść do gina, który pracuje w szpitalu NFZ? Jezu, jaki ciemniak ze mnie :D
 
Raczej o tym, że jesteś po owulacji.
Wszystko zależy of tego czy prawidłowo mierzysz temperaturę i czy ta wyższa się utrzyma.
Masz wykres?
niestety zapisuje tylko w aplikacji z iPhone..Córę zrobiliśmy tak jak kiedyś pisałam zaraz po @ a wiem to na 100 %bo później było zero seksu.. tylko przy cyklach 32-34 dni płodne zaraz po @ to takie dozwne
 
No właśnie u mnie tyle samo to kosztuje... Tylko,zeby dostać skierowanie to tzreba iść do gina, który pracuje w szpitalu NFZ? Jezu, jaki ciemniak ze mnie :D
Nie musisz... Nawet z prywatnego gabinetu można mieć skierowanie do szpitala... Ale Ci co się leczą u tych ze szpitala może mają płynniejszą organizacje lecz nie jest to wymóg
 
Po prostu w tym jednym cyklu miałaś szybką owulacje i gdybyś akurat nie zaszła w ciążę to i tak nie trwałby on 34 dni tylko pewnie z 24
niestety zapisuje tylko w aplikacji z iPhone..Córę zrobiliśmy tak jak kiedyś pisałam zaraz po @ a wiem to na 100 %bo później było zero seksu.. tylko przy cyklach 32-34 dni płodne zaraz po @ to takie dozwne
 
reklama
Do góry