reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ogólnie to nie trzeba się na to kłaść w szpitalu. Trzeba tylko mieć akutalne badania: cytologię, biocenozę i wymaz w kierunku chlamydii. No i normalnie po zabiegu idziesz do domu. Można trochę plamić po tym.
Mi np żaden lekarz nie zlecił drożności. Sama poszłam do lekarza i powiedziałam, że chce i tyle :D
to spoko.. czyli przy znieczulaniu. Poczytam sobie 😉 daj znać jak będziesz PO😊
 
reklama
Miłego dnia dziewczyny 😙
Czy która testuję w tym tygodniu? Jeśli tak to trzymam kciuki za pozytywne testy ✊
ja 13.01, ale czuję, że zostanę tu jeszcze trochę 😝 Brzuch od rana boli na @, bąki się zbierają, w brzuchu się przelewa, a temperatura dzisiaj spadła do 36,97 - myślę, że w czwartek to będzie tylko formalność 😝
 
Ja powinnam testować najwcześniej 19.01.
Ale strzelam bo w zasadzie nie wiem kiedy była owulacja i czy była czy będzie czy jest [emoji2356]
 
No ja niestety w styczniu już miałam swoją szansę, ale zaraz na początku lutego mam kolejną :p Mam nadzieje, ze do tego czasu posypie się tu masa kresek :)
 
reklama
Do góry