reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Test z 4 stycznia wyszedł negatywny. O tym czasie powinien już być pozytywny. Owulacje podejrzewam, że miałam 17 albo 18 grudnia. Nie dam sobie niestety odciąć ręki, bo nie byłam na żadnym monitoringu. Ciekawe czy jutro będę miała wyniki wieczorem. Badanie będę miała ok 15:30. Podejrzewam, że wyniki tak czy siak będą we wtorek. Nie wiem jak to u nich wygląda, bo nigdy nie korzystałam z tego laboratorium.
Trzymam kciuki za jutro ❤️
 
Witam :)
Szukam nadziei i rad z waszych doświadczeń :). Od 3 lat staramy się o dziecko. Ja wszystkie badania w normie, jajowody drożne. Mąż badania nasienia w normie (badanie robione dwa razy w odstępie roku). W tym cyklu brałam clo (od 3 do 8 dc). Miałam monitoring, w 11 dc pęcherzyk 14 mm, endomedrium niestety tylko 4,4mm :(. W 13 dc pęcherz 18 mm, endo 4,8 :/ . Lekarz uznał, że niby jest szansa. Wczoraj badanie progesteronu (21dc) 11,19...Dziś rano temp tylko 36,4. Chyba znów się nie udało. Gdzie jeszcze szukać problemu?
 
Witam :)
Szukam nadziei i rad z waszych doświadczeń :). Od 3 lat staramy się o dziecko. Ja wszystkie badania w normie, jajowody drożne. Mąż badania nasienia w normie (badanie robione dwa razy w odstępie roku). W tym cyklu brałam clo (od 3 do 8 dc). Miałam monitoring, w 11 dc pęcherzyk 14 mm, endomedrium niestety tylko 4,4mm :(. W 13 dc pęcherz 18 mm, endo 4,8 :/ . Lekarz uznał, że niby jest szansa. Wczoraj badanie progesteronu (21dc) 11,19...Dziś rano temp tylko 36,4. Chyba znów się nie udało. Gdzie jeszcze szukać problemu?
Wszystkie badania w normie tzn jakie badania? 3 lata się staracie na cyklach stymulowanych czy to jest Twój pierwszy cykl z Clo? Napisz coś więcej :).
 
Witam :)
Szukam nadziei i rad z waszych doświadczeń :). Od 3 lat staramy się o dziecko. Ja wszystkie badania w normie, jajowody drożne. Mąż badania nasienia w normie (badanie robione dwa razy w odstępie roku). W tym cyklu brałam clo (od 3 do 8 dc). Miałam monitoring, w 11 dc pęcherzyk 14 mm, endomedrium niestety tylko 4,4mm :(. W 13 dc pęcherz 18 mm, endo 4,8 :/ . Lekarz uznał, że niby jest szansa. Wczoraj badanie progesteronu (21dc) 11,19...Dziś rano temp tylko 36,4. Chyba znów się nie udało. Gdzie jeszcze szukać problemu?
Hej. Nie proponowali Ci histeroskopii albo laparoskopii diagnostycznej? Może w endometrium problem? Czasem są stany zapalne przewlekłe niewidoczne gołym okiem
 
Witam :)
Szukam nadziei i rad z waszych doświadczeń :). Od 3 lat staramy się o dziecko. Ja wszystkie badania w normie, jajowody drożne. Mąż badania nasienia w normie (badanie robione dwa razy w odstępie roku). W tym cyklu brałam clo (od 3 do 8 dc). Miałam monitoring, w 11 dc pęcherzyk 14 mm, endomedrium niestety tylko 4,4mm :(. W 13 dc pęcherz 18 mm, endo 4,8 :/ . Lekarz uznał, że niby jest szansa. Wczoraj badanie progesteronu (21dc) 11,19...Dziś rano temp tylko 36,4. Chyba znów się nie udało. Gdzie jeszcze szukać problemu?
Hej, witaj wśród nas.
Ja niestety na diagnostyce kobiet znam się dużo mniej, ale inne dziewczyny napewno Ci pomogą i podsuną pomysły.
 
reklama
Hej, witaj i rozgość się :) ile czasu sie staracie? jakieś badania robiliście?
Hej:) 5/6 cykl, badania robiłam tyle te podstawowe zalecane przez mojego ginekologa w PL ( mieszkam w UK )i wszystkie były dobre i gin dał zielone światło. W tym cyklu pierwszy raz używałam testów owulacyjnych.
 
Do góry