reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Tak mnie boli jajnik, ze ledwo chodzę. Gdzie tu logika tych owulek 🤷‍♀️
Ja do tego mam taką teorię swoją, że boli nas wtedy jak pecherzyk jest już duży i tyka jak bomba, żeby zaraz wystrzelić. Jego rozmiary rozpychają jajniki i dlatego czujemy ból. A jak już pęknie, to nic się nie rozpycha więc nie boli 😄
Ale to tylko moja teoria wymyślona w tym cyklu, co odkryłam że boli mnie wcześniej niż owu
 
reklama
No jest w tym pewna logika 😃
Ja do tego mam taką teorię swoją, że boli nas wtedy jak pecherzyk jest już duży i tyka jak bomba, żeby zaraz wystrzelić. Jego rozmiary rozpychają jajniki i dlatego czujemy ból. A jak już pęknie, to nic się nie rozpycha więc nie boli 😄
Ale to tylko moja teoria wymyślona w tym cyklu, co odkryłam że boli mnie wcześniej niż owu
 
Ja do tego mam taką teorię swoją, że boli nas wtedy jak pecherzyk jest już duży i tyka jak bomba, żeby zaraz wystrzelić. Jego rozmiary rozpychają jajniki i dlatego czujemy ból. A jak już pęknie, to nic się nie rozpycha więc nie boli 😄
Ale to tylko moja teoria wymyślona w tym cyklu, co odkryłam że boli mnie wcześniej niż owu
A jak nigdy nic nie boli, a owulacje są? 🤔 🤔
 
Hej dziewczyny mogę u was przycupnac, mam mały problem pomóżcie, zaczął mi się okres chyba wczoraj lub dzisiaj pierwszy dzień bo jest bardzo skąpy wczoraj to były raczej przy podcieraniu taki bardziej śluz zabarwiony, dzisiaj trochę więcej Blake nie jest tego dużo, i czy dzisiaj liczyć to jako pierwszy dzień bo mam zrobić badania do 3 dnia i teraz zgłupiałam nie raz mam takie początki i nigdy nie wiem jak to jest pierwszy dzień
 
Hej dziewczyny mogę u was przycupnac, mam mały problem pomóżcie, zaczął mi się okres chyba wczoraj lub dzisiaj pierwszy dzień bo jest bardzo skąpy wczoraj to były raczej przy podcieraniu taki bardziej śluz zabarwiony, dzisiaj trochę więcej Blake nie jest tego dużo, i czy dzisiaj liczyć to jako pierwszy dzień bo mam zrobić badania do 3 dnia i teraz zgłupiałam nie raz mam takie początki i nigdy nie wiem jak to jest pierwszy dzień
pierwszy dzień cyklu liczymy od pierwszego dnia krwawienia. Czyli od momentu kiedy pojawiła się żywa krew.
 
reklama
Do góry