reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

A ja mam takie pytanie. Do osób, które bardziej ogarniają swój cykl. Jesteście w stanie powiedzieć, czy u was ból typu jajniki, skurcze, śluz płodny występuje w tym samym dniu co owu? W sensie ja wiem, ze to jest różnie ale jak z waszych obserwacji wynika? Czy ten największy ból podczas dni płodnych pokrywa się z dniem owu czy np. Występuje przed lub po niej ?
Jak głupie pytanie to Sory 🙈
Dla mnie to też było zaskoczenie jak byłam na monitoringu cyklu i okazało się że ten typowy (jak wcześniej uważałam) ból miałam dzień przed owu😄
A co do śluzu to czytałam, że najpierw jest szczyt śluzowy, czyli jest go najwięcej, gluty wylatują i się ciągną a dopiero po nim następuje owu.
Ale ja po łyżeczkowaniu nie mam już tych glutów jak wcześniej, to teraz ciężko mi zaobserwować szczyt
 
reklama
Dla mnie to też było zaskoczenie jak byłam na monitoringu cyklu i okazało się że ten typowy (jak wcześniej uważałam) ból miałam dzień przed owu😄
A co do śluzu to czytałam, że najpierw jest szczyt śluzowy, czyli jest go najwięcej, gluty wylatują i się ciągną a dopiero po nim następuje owu.
Ale ja po łyżeczkowaniu nie mam już tych glutów jak wcześniej, to teraz ciężko mi zaobserwować szczyt
To by się zgadzało bo chybaten szczyt śluzu miałam wczoraj wiec dziś owu może ! Jak zwykle nie idzie ze mną w parze.
 
O matko, w końcu was nadrobiłam! 😂 To wszystko dzięki chwilowej przesiadki do komunikacji miejskiej i miałam wtedy czas 😎
Napewno zabiore starca na wypasione żarcie i chlanie, bo wypłata będzie na koniec lipca, a 9 sierpnia mamy rocznice ślubu :D
My 11 sierpnia 😊
Widzisz, u mnie jest taka sytuacja jak u @pluto_nova . Mam jedno dziecko z poprzednim mężem, ale teraz jestem w nowym związku (za 3 mies wychodzę za mąż) z partnerem, który nie ma dzieci. I bardzo chciałabym mieć wspólne dziecko z nim. Dla mnie jest to jak pierwsze. Chcę, żeby oprócz ślubu kościelnego łączyło nas dziecko, bo dla mnie jest ważniejsze niż ten ślub. Może nie miałbym takiego parcia, jakbym miała mieć dziecko z tym samym facetem, nie wiem... Bycie matka jest czymś fantastycznym. Oczywiście, że to się wiąże z problemami, zmęczeniem, są też negatywne emocje, stres, nerwy itp. Nie zawsze jest kolorowo. Rozumiem ludzi, którzy nie chcą mieć dzieci. Ja jednak jestem z tych osób, które są gotowe na każde poświęcenie, byle moc zostać rodzicem. Miłość do dziecka jest niewyobrazalna, nigdy się nie dowiemy jak bardzo kochają nas rodzice, dopóki nie będziemy mieć własnych dzieci
Kurczę, wzruszyłam się jak to czytałam :')
A ja mam takie pytanie. Do osób, które bardziej ogarniają swój cykl. Jesteście w stanie powiedzieć, czy u was ból typu jajniki, skurcze, śluz płodny występuje w tym samym dniu co owu? W sensie ja wiem, ze to jest różnie ale jak z waszych obserwacji wynika? Czy ten największy ból podczas dni płodnych pokrywa się z dniem owu czy np. Występuje przed lub po niej ?
Jak głupie pytanie to Sory 🙈
Ja zwykle nie mam żadnego bólu w okolicy owu. W poprzednim cyklu(po długim cyklu po poronieniu) miałam jednak kombo dzień po piku: ćmienie całego podbrzusza i lędźwi przez 1 dzień, gluty ciągnące tak jednorazowo a wcześniej raczej sucho, wyjątkowo wiedziałam że to na pewno dzień owu. Gluty czasem wcześniej się pojawiały, też zawsze dzień po piku.
 
reklama
Do góry