reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
I weźcie nie powiedzcie, że my nie jesteśmy jebnięte, z całym szacunkiem i za przeproszeniem i bez urazy... Najpierw prawimy o stratach, lękach, płaczemy, a za chwilę piszemy o cionszach z pryszczy, pełni księżyca i mamy bekę jak ta lala z całej reszty lasek, co myślą, że zachodzi się od tak po zrobieniu loda 🤣🤣🤣 PS. Chyba muszę doczytać regulamin tego forum co by mnie nie wywalili za wylgaryzmy i profanację
 
Mam po prostu sinusoidę menstruacyjną bo dziś dzień drugi i wyleguję się przed TV pod kocykiem. A ... Za oknem deszcz, a u mnie ona, ona u mnie jest... (@) 🤪 mam jakieś rozdwojenie jaźni
 
kurde, no jak mnie te wulkany łapią za serce, to szok. Nie wiem co w tej piosence takiego jest,
Piekna jest. O czekaniu i mijaniu się. Tak w życiu jest - trzeba trafić na ta jedna właściwą chwile.
W temacie bajek nie wiem czy widzialas Odlot. Oczywiście tez beczałam na tym jak szalona jak 1 raz ogladalam, ale ostatnio uderzyło mnie ze tam też jest motyw ciazy i straty. I walnęło mnie jeszcze bardziej
 
Piekna jest. O czekaniu i mijaniu się. Tak w życiu jest - trzeba trafić na ta jedna właściwą chwile.
W temacie bajek nie wiem czy widzialas Odlot. Oczywiście tez beczałam na tym jak szalona jak 1 raz ogladalam, ale ostatnio uderzyło mnie ze tam też jest motyw ciazy i straty. I walnęło mnie jeszcze bardziej
wlasnie nie, ale duzo słyszałam. Muszę nadrobić.
A teraz siedzę i oglądam Życie na Fali bo wrzucili na hbo - serial z mojego nastolecieństwa :D
 
o jaaaaa mam to samo!! I nawet mam na to nazwę, jak płaczę z byle powodu to mówię mu, że mam dziś "luźne oczy" a on zawsze pyta: "puścić Ci wulkany?" To taka piosenka która z jakiś dziwnych względów zawsze wywołuje u mnie płacz. Więc jak czuję, że muszę wyrzucić coś z siebie wtedy mąż mi to puszcza, ja wyrykuje wnętrzności, a on mnie tuli.
Awwwww… <3

Mój do dziś się ze mnie nabija ze nie widział jak mnie ratować na Był sobie pies, bo ryczalam i śmiałam się na zmianę, taka zasmarkana. Jedna z pierwszych randek XD
 
reklama
o jaaaaa mam to samo!! I nawet mam na to nazwę, jak płaczę z byle powodu to mówię mu, że mam dziś "luźne oczy" a on zawsze pyta: "puścić Ci wulkany?" To taka piosenka która z jakiś dziwnych względów zawsze wywołuje u mnie płacz. Więc jak czuję, że muszę wyrzucić coś z siebie wtedy mąż mi to puszcza, ja wyrykuje wnętrzności, a on mnie tuli.
Kochany mąż ❤️
 
Do góry