reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

U Nas wybór imienia będzie chyba największym problemem 🤣 Już przy psie mieliśmy problem 😂 Ja też już dawno wiedziałam jakie np chciałabym imię dla kolejnego syna, a znowu stary ni uja się nie chce zgodzić 😝 Na moje propozycje stary kręci nosem, a ja na jego - to będzie niezła bitwa! 🥊⚔️ Dlatego odkładam to na czas, kiedy już ta ciąża będzie i będziemy znać płeć 🤣
Mów no jakie to imiona!
 
reklama
A mnie boli jajnik... Dziś dopiero 8dc. Zrobiłam owulaka nawet jakiś ciemny, ale już się nie dam nabrać bo w poprzednim cyklu też na początku były ciemne a później jaśniały. Tylko ból mnie wkur.. 😂
To skończył Ci się juz okres, nie?
Ja nawet nie wiem jak mam liczyć ten cykl, 20 kwietnia zaczęlo się to krwawienie i trwa do tej pory, stawiam, że jeszcze z 2 dni będzie. Jestem strasznie ciekawa kiedy dostanę okresu po poronieniu i jak bez dupka będzie wyglądał mój cykl. Pewnie będzie trwał z 35 dni
 
To skończył Ci się juz okres, nie?
Ja nawet nie wiem jak mam liczyć ten cykl, 20 kwietnia zaczęlo się to krwawienie i trwa do tej pory, stawiam, że jeszcze z 2 dni będzie. Jestem strasznie ciekawa kiedy dostanę okresu po poronieniu i jak bez dupka będzie wyglądał mój cykl. Pewnie będzie trwał z 35 dni
1 dzień krwawienia liczysz jak 1dc.
Tak ja wczoraj jeszcze jakieś mikro plamienie, ale już nawet nie liczę tego
 
ED133722-64EF-4C2F-AF02-BF13F0E3ADBF.jpeg
 
reklama
Do góry