reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Witam Was Kochane w środę! Jak nastroje ? Kto jest ja etapie seksow a kto się zbliża do testowania ? Ja mam dziś wizytę u Paśnika🙈 bolą mnie jajniki i w ogóle wszystko😀
Niby wiem, ze z takim wynikiem homocysteina to nie ma szans, ze się uda ale z racji, ze jedziemy na majówkę to chyba w sobotę z rana zrobię test żeby mieć spokojniejszą głowę i żeby stary się nie stresował i będę mogła pic spokojnie drineczki
Powodzenia, daj znać jak wrażenia 😜
 
Całkiem przyzwoity wynik czyli owu byla
No widzę,że u mnie problemów z owulacją nie ma, pęcherzyki pękają itd z partnerem zbliżenia od 10 lat bez zabezpieczenia,ale nie były to starania żadne, 3-4 razy w miesiącu a czasem wcale i w ciążę do tej pory nie zaszłam. To możliwe żeby omijać dni płodne i owulację przez tyle czasu ? Pamiętam zawsze jak jajnik mnie kłuł to ja wtedy nie chciałam zbliżeń.
 
U Nas wybór imienia będzie chyba największym problemem 🤣 Już przy psie mieliśmy problem 😂 Ja też już dawno wiedziałam jakie np chciałabym imię dla kolejnego syna, a znowu stary ni uja się nie chce zgodzić 😝 Na moje propozycje stary kręci nosem, a ja na jego - to będzie niezła bitwa! 🥊⚔️ Dlatego odkładam to na czas, kiedy już ta ciąża będzie i będziemy znać płeć 🤣
U nas było to samo ale wygrało moje 😂 jak tylko powiedziałam o nim mężowi to wszędzie się nam nawijali faceci z tym imieniem 😂😂
 
No widzę,że u mnie problemów z owulacją nie ma, pęcherzyki pękają itd z partnerem zbliżenia od 10 lat bez zabezpieczenia,ale nie były to starania żadne, 3-4 razy w miesiącu a czasem wcale i w ciążę do tej pory nie zaszłam. To możliwe żeby omijać dni płodne i owulację przez tyle czasu ? Pamiętam zawsze jak jajnik mnie kłuł to ja wtedy nie chciałam zbliżeń.

Może po prostu to kwestia nasienia?
Badaliście?
 
reklama
Może po prostu to kwestia nasienia?
Badaliście?
Będziemy robić w maju. Ja też jestem po poronieniu w wieku 18 lat po którym nie miałam łyżeczkowania i powiem też,że miałam różnych w tych sprawach nie chcę brzydko pisać i też bez zabezpieczenia i nie zaszłam. Partnera poznałam w wieku 21 lat i też nic a mam już 32 lata. Ja podejrzewam, że całkowicie się nie oczyściłam po poronieniu i mogły powstać zrosty jajowodów przy ujściu z macicy. Czytałam,że po poronieniach może tak się stać.
 
Do góry