reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Nie no my nie mamy z tym problemu. Ale nie moglabym być z facetem niższym ode mnie napewno

Właśnie na to wydaje kupę hajsu. Kremy, żele, olejki itp na zachamowanie celulitu. Wróciłam właśnie do szczotkowania na sucho, może do wakacji ogarnę temat 🤞
Jezu zazdro 🙈 ja po peelingach mam takie pajączki na nogach, ze lepiej iż nie robić 🙁
 
reklama
Raz byłam krótko z facetem który był jakoś mojego wzrostu i teraz jak to wspominam to jakoś tak mało bezpiecznie się czułam, aczkolwiek nie było to powodem rozstania 😛 I w dużej większości dominowali jednak faceci ponad 180cm.
OH, dobra motywacja szczotkowanie, ale robiłam to raz, a kilka razy pod prysznicem już sobie przypomniałam że ZNÓW zapomniałam szczotkować 😂

A taki inny mniej optymistyczny akcent 😤 Jestem taka zła, bo test owu prawie pozytywny, a z weekendowego sexroomu było całe ZERO! Coś się nie mogliśmy porozumieć, a ja jemu nie mówię kiedy, i tak zazwyczaj wie biorąc pod uwagę moją częstotliwość. Miało być cały weekend, było wogóle, więc spisuję cykl na straty. Niby nic straconego powiecie, ale...ze starych plemników też nic nie będzie 😡 Taka jestem zła, bo tak ładnie byśmy się wpasowali na długi wolny weekend, a ja z reguły bardzo dużo pracuję i nie wiadomo co będzie w następnym cyklu... Mam całkiem zmarnowany humor 😔
mam to samo niestety. Ostani seks był w środę. W czwartek wieczorem test owu pozytywny ale mu się nie chciało. Wiec odpuściłam nic na sile zaznaczajc ze w piątek rano ma być w pełnej gotowości. No i nici. Więc czekałam wczoraj ale również olal sprawę. No i mam focha.
A teraz jakiś tez mam skuz taki rozciągliwy a wcześniej go nie było. Nie wiem o co chodzi. Ale cykl na straty. Dzisiaj robi niby jakieś pochody ale to ja się wypne na niego 😞. Dlaczego tak się dzieje. Do środy codziennie były seksy a w te dni zero...!
 
A że mnie wylazło tyle śluzu że będę chodzić zła kilka dni 😡 Już widzę po sobie i stary to odczuł i stwierdził że na siłę chcę się pokłócić 😂 No tak, a co mi pozostało jak nie bycie złośliwą w tym momencie. A mnie jak złość i foch trzyma, to trzyma mocno i długo.
A testy owu też już bledsze, więc możliwe że owu się właśnie dokonuje, albo już po. Najgorsze że w nocy mnie obudził "szturchaniem" i fajnymi zalotamj😂 i spytał czy mnei obudził, mówię że tak. To powiedział: a to przepraszam, odwrócił się i poszedł spać! Myślałam że go zabiję i byłam zbyt zła żeby wykorzystać moment 😛
Moj owu dzis też juz bledszy 🙉 ale wczoraj chyba kreski byly tego samego koloru więc chyba pozytyw, robiłam testy pierwszy raz więc trochę nie ogarniam 🤷‍♀️ ale działaliśmy od czwartku codziennie więc nic wiecej nie możemy zrobić xD
 
Hej dziewczyny 👋 robiliście kiedyś test PCT? Mój lekarz kazał zrobić pomimo cyklu bezowulacyjnego 🤨 szczerze miałam mieszane uczucia bo do kliniki 120 km, a badanie powinno być w dniu owulacji... No cóż, lekarz stwierdził że "jakiś śluz jest zawsze". No ale pojechałam i mam wyniki. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień. Pomożecie?
 

Załączniki

  • IMG_20220423_103954.jpg
    IMG_20220423_103954.jpg
    1 012,9 KB · Wyświetleń: 103
Hej dziewczyny 🙂 można dołączyć? Czytałam dość sporo na forach ale jakoś nigdy nie pisałam.

Staramy się ponad rok już i nici. Cykle mam nieregularne w sumie.

Teraz 20 dzień cyklu, owulacja prawdopodobnie była 15 dnia cyklu ale do końca nie jestem pewna.. więc teraz czekamy 🙂

Mam pytanie.. czy wy też macie bolesne owulacje? Ale to tak że nie da się ruszyć prawie bo co ruch to mocniejszy ból..
 
A taki inny mniej optymistyczny akcent 😤 Jestem taka zła, bo test owu prawie pozytywny, a z weekendowego sexroomu było całe ZERO! Coś się nie mogliśmy porozumieć, a ja jemu nie mówię kiedy, i tak zazwyczaj wie biorąc pod uwagę moją częstotliwość. Miało być cały weekend, było wogóle, więc spisuję cykl na straty. Niby nic straconego powiecie, ale...ze starych plemników też nic nie będzie 😡 Taka jestem zła, bo tak ładnie byśmy się wpasowali na długi wolny weekend, a ja z reguły bardzo dużo pracuję i nie wiadomo co będzie w następnym cyklu... Mam całkiem zmarnowany humor 😔
Mój ma mieć we wtorek badanie nasienia, nie ma mowy żeby zachować 2-3 dni abstynencji, bo musielibyśmy iść do lozka dzisiaj a od piątku po awanturze nie rozmawiamy 😒😒😒 nie wiem już sama co robić.
 
Mój ma mieć we wtorek badanie nasienia, nie ma mowy żeby zachować 2-3 dni abstynencji, bo musielibyśmy iść do lozka dzisiaj a od piątku po awanturze nie rozmawiamy 😒😒😒 nie wiem już sama co robić.
No u nas będzie w końcu przepisowa przerwa tak jak kazał lekarz, ale z wielu powodów zależało mi żeby mocno próbować już w tym cyklu a tu taka totalna marnacja! Próbował podchody jeszcze późnym wieczorem, ale powiedziałam w niedzielę o 23 że miał na to cały weekend, a teraz się dobiera gdy rano muszę wstać na x godzin do pracy. To stwierdził że to ja przez weekend na niego nie spojrzałam 😤 Ja nawet na weekend chciałam gdzieś pojechać bo czułam że może być owu, to też nie chciał. Eh, czeka nas ciężki tydzień...Aż w środku nocy się obudziłam, co mi się nigdy nie zdarza 😛
 
reklama
A ja jak zawsze wiem, że nic nie wiem 😱 Robił ktoś PRIMA home testy? Bo nie wiem czy lubią przebijać kreski fabryczne tak jak w Pinkach albo bobo. Zaczęło coś majaczyć koło 5min. Przy 8-9min było już lepiej widoczne
 

Załączniki

  • IMG_20220425_070937.jpg
    IMG_20220425_070937.jpg
    526,5 KB · Wyświetleń: 99
  • IMG_20220425_073003.jpg
    IMG_20220425_073003.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 108
Do góry