reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Dziewczyny, ja odkladam starania do lipca. Mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie z mojego watku xD
A może jednak ten pazdzienik Cie skusi ? 😏😎
Cześć, dziewczyny! Zrobiłam dziś test i jest negatywny, czyli beta spada!🥳 pójdę jeszcze to potwierdzić z krwi, ale już czuję się spokojniejsza, że to tylko biochemiczna, a nie pozamaciczna.
Miłego dnia! :)
Z tych 2 opcji to zdecydowanie byłaby dobra wiadomość 🤞
 
reklama
Głównie tak, dodatkowo w czerwcu lecimy na wakacje i jakoś tak. Może mi pomoże trochę odłożenie tego w głowie, bo ostatnie półtora roku od okresu do okresu bylo męczące
Racja, choćby dlatego, zeby trochę pożyć i nie zwariować. Są inne aspekty życia, o własne samopoczucie też trzeba dbać
 
Dziewczyny cieszę się że jesteście i mogę poczytać że nie jestem sama z tym wszystkim, jesteście większym wsparciem niż wszyscy moi bliscy. Dziś mam dość, potrzebuje paru dni by się pozbierać i znowu iść do przodu.Ceonis czekam na dobre wieści i 3mam kciuki.
 
Dziewczyny cieszę się że jesteście i mogę poczytać że nie jestem sama z tym wszystkim, jesteście większym wsparciem niż wszyscy moi bliscy. Dziś mam dość, potrzebuje paru dni by się pozbierać i znowu iść do przodu.Ceonis czekam na dobre wieści i 3mam kciuki.
Kochana po to tu jesteśmy. Ja tez mam takie poczucie, że tu mnie dużo lepiej rozumiecie niż ludzie w prawdziwym życiu. Mimo, że chcą dobrze. Ale kto tego nie rpzeszedł temu ciezko sie postawić w naszej sytuacji.
 
Kochana po to tu jesteśmy. Ja tez mam takie poczucie, że tu mnie dużo lepiej rozumiecie niż ludzie w prawdziwym życiu. Mimo, że chcą dobrze. Ale kto tego nie rpzeszedł temu ciezko sie postawić w naszej sytuacji.
Dokładnie tak samo myśle. W dodatku zbliżają się święta i znów będą taktowne pytania, kiedy dzieci ? Czy nie wiemy jak to działa?
Bo się, ze jak się odpalę to będzie nieprzyjemna atmosfera i w końcu coś powiem.
 
Hej dziewczyny :) jestem dziś w 33 dniu cyklu i nadal brak miesiączki.. Test z porannego moczu negatywny. Cykle raczej regularne co 30 dni. Z objawów pobolewa mnie podbrzusze, bolą mnie piersi i szybko się męczę. Czekam do poniedziałku jak nic się nie zmieni pójdę do lekarza. Jak myślicie liczyć bardziej na drugą kreskę czy okres? 🙈
 
reklama
Do góry