reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
ooo też mi by sie przydało bo dawno nie byliśmy juz na wyjeździe..
my mamy zaplanowaną Grecję na 8 czerwca i już się doczekać nie mogę... Ale boje się, ze sytuacja na świecie pokrzyżuje nam plany :/
Ale też moje urodziny wypadają w maju w weekend wiec chciałabym wyskoczyć gdzieś :)
 
Może Toruń? Urokliwe uliczki na spacery i zjeść tez jest gdzie, można usiąść nad Wisłą i zrobić sobie piknik ;) a z takich mniejszych miejscowości to może gdzieś dalej, np góry stołowe? Schronisko pasterka to wymarzona baza wypadowa w niewysokie góry, widoki zapierające dech w piersiach gwarantowane ;)
 
my mamy zaplanowaną Grecję na 8 czerwca i już się doczekać nie mogę... Ale boje się, ze sytuacja na świecie pokrzyżuje nam plany :/
Ale też moje urodziny wypadają w maju w weekend wiec chciałabym wyskoczyć gdzieś :)
Albo na podlasie zapolować na łosie :D zapolować z aparatem oczywiście, zapakować rowery w auto, tam są oszałamiające trasy rowerowe :)
 
Laski, polećcie, do jakiego miesjca w PL warto jechać na weekend? Fajnie jakby nie była to głusz, tylko gdzieś, gdzie można fajnie zjeść i odpocząć :)
kolega z pracy polecał mi ostatnio wiatrakowo-kazimierz dolny, bo szukałam miejsca na rocznicę. Nie byłam jeszcze, ale chyba wybiorę się tam ma rocznicę
 
Może Toruń? Urokliwe uliczki na spacery i zjeść tez jest gdzie, można usiąść nad Wisłą i zrobić sobie piknik ;) a z takich mniejszych miejscowości to może gdzieś dalej, np góry stołowe? Schronisko pasterka to wymarzona baza wypadowa w niewysokie góry, widoki zapierające dech w piersiach gwarantowane ;)
byłam w zeszłym roku w czerwcu na rocznicę,zgadza się super miasto . Wrocław też mi się podobał.
 
reklama
Do góry