reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
wciąż bez entuzjazmu u mnie 🤣 będzie trzeba podejść do iui, ale stety niestety musimy się do tego organizacyjnie przygotować i napewno nie podejdę do tego w tym miesiącu, bo już właśnie skończyłam okres 😝
Rozumiem, jak w ogóle do tego podchodzisz? Nas tez czeka iui ale zupełnie tego nie czuję, tyle się naczytałam i naoglądałam na yt, ze inseminacja to jest w ogóle jakiś promil powidzenia, ze jestem na maksa zniechęcona 🙄

A propo rozkminy o moim kolorze włosów to proszę uprzejmie:
Zobacz załącznik 1385498
Polecam ta pozycje po seksie.
Tak, chce sie pochwalić xD
No chwal się, chwal bo masz czym! 🤩 marzy mi się pole dance ale w moim pipidowku nic nie ma 😫 powiedz, czy to bardzo trudne?
 
Az poszukałam jakieś zdjęcia- ja przed covidem :
Zobacz załącznik 1385521
kochana! Nawet jeśli jest 15kg na plusie to jest czad! 😍 Ja zawsze ważyłam 45kg, tylko w ciążach tyłam, a po 30-tce kilogramy zaczęły mi iść do góry 😂 aktualnie jest 56,9 kg, niby bmi prawidłowe, ale ja już widzę jak mi się boczki odkładają 😝 Dlatego sobie w zaciszu domowym coś tam podćwiczuje na lato 🤣
 
Dziewczyny, czy Wy tez macie taki problem z emotkami reakcji? Wychodzę na niestabilną emocjonalnie jak Wam klikam raz grrrr a raz kocham to, ale ja po prostu nic nie widzę 😆
1EFB6537-6C47-44BE-B10C-1791F2D48001.png
 
Rozumiem, jak w ogóle do tego podchodzisz? Nas tez czeka iui ale zupełnie tego nie czuję, tyle się naczytałam i naoglądałam na yt, ze inseminacja to jest w ogóle jakiś promil powidzenia, ze jestem na maksa zniechęcona 🙄
Hej! Wiem, że pytanie nie do mnie, ale z tym promilem to trochę prawda... 11% ?! Co to jest?! U nas w statystykach podają, że z zamrożonego nasienia jest o wiele lepiej - 22%... No ale to w przypadku problemu z nasieniem partnera. Nie ma że każę im zamrozić nasienie mojego, żeby szanse zwiększyć :-(
 
Słuchajcie, lekarz mi w zaleceniach napisał, że jak wynik bety będzie powyżej 5, to mam brać 4 tab duphastonu dziennie zamiast dwóch, na wszelki wypadek, bo nie wiadomo, czy nie mam niedomogi ciałka żółtego ( bo był biochem). To dobry lekarz i mam zaufanie, ale zostanawiam się, czy przy tym progesteronie, jaki mam obecnie (19,6), dowalać sobie od razu podwójną dawkę dupka czy do poniedziałku brać np. 3 tabsy, a wtedy zrobić drugą betę, zobaczyć przyrost i najwyżej dołożyć kolejną tabletkę? Jak myślicie?
 
reklama
Do góry