reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ej to może ja zacznę.
Ehhhee...
Dziewczyny dzis po przebudzeniu miałam kucie w bżuchu czy to może być cionża??

wiesz co jus niemusisz tak pluc jadem chcialam sie podzielic swoja historia ja byam na staraczkach 1982 i tam nikt mnie nie wyzucal dziewczyny nie pluly jadem a wy jestescie sfrustrowane napewno dlateog nie morzecie zajsc taki wasz los ha ha
Starałam się do pewnego momentu czytać z kamienną twarzą ale nie da rady, posikałam się prawie ze śmiechu asz mnie duł bżucha zaczol kuć
 
moja droga udaj sie lepiej do lekaza bo czytalam i mojego chlopaka dziewczyna miala taką kropke w sluzie i to byla ciaza w leewym lokciu :/// niestety tak wyglada krwawienia imigracyjne w nieprawidlowej ciazy rpzykro mi
Ja pierdole mojego chłopaka dziewczyna 😂😂😂😂 dobrze, że siedzę chwilowo sama w biurze, bo by mnie za wariatkę wzięli 😂😂😂😂
 
reklama
Do góry