reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Aż mi się przypomniało jak na jednej grupie na fb pewna pani z przekonaniem pisała, ze miała owolucję. To nie było przypadkowe, bo powtarzała tak kilka razy, a chyba jeszcze gorsze było to, że nikt nie wyprowadzał jej z błędu xD
Ja pamiętam jak na grupie na fb dziewczyna miała negatywny test, negatywną betę, ale umówiłą się do lekarza bo "to chyba ejdnak ciąża" xD
 
Która teraz w sex roomie? :p Byłam wczoraj u gina zerknąć co się dzieje i był pęcherzyk 18mm w 15dc 😎
Ja zaraz schodze do piwnicy wyłożonej czerwonym aksamitem... naszczęście jest w niej solidny bar xD

1648816298946.png
 
reklama
Do góry