reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A ja od paru dni mam ciągła rozkmine. Po wizycie u nowej gin, która stwierdziła bez usg, że nie pękają mi pęcherzyki ciągle się zastanawiam, czy to faktycznie możliwe. Mój błąd, że nie byłam na monitoringu. W każdym cyklu czuje jajnik po lewej stronie - robię wtedy test owu - wychodzi pozytywny - za 7 dni progesteron wynosi 18 - i za kolejne 7 dni przychodzi okres.
Sorry, ale jak by ktoś stwierdził że pecherzyki nie pękają bez monitoringu od razu bym zmienila lekarza, bo mozna miec pcos, endometrioze a owulacja moze być. Także zbadałabym się u porządnego ginekologa i porządnie dwa/trzy cykle zmonitorowała zeby zobaczyć czy faktycznie dochodzi do owulacji.
 
reklama
Sorry, ale jak by ktoś stwierdził że pecherzyki nie pękają bez monitoringu od razu bym zmienila lekarza, bo mozna miec pcos, endometrioze a owulacja moze być. Także zbadałabym się u porządnego ginekologa i porządnie dwa/trzy cykle zmonitorowała zeby zobaczyć czy faktycznie dochodzi do owulacji.
No tak zgadzam się z tym. Mam jeszcze jedną konsultacje w przyszłym tygodniu u kogoś innego ale muszę przyznać, że męczą mnie te długie cykle i faktycznie mam nadzieję, że duphaston je skróci i coś się w końcu ruszy.
 
Sorry, ale jak by ktoś stwierdził że pecherzyki nie pękają bez monitoringu od razu bym zmienila lekarza, bo mozna miec pcos, endometrioze a owulacja moze być. Także zbadałabym się u porządnego ginekologa i porządnie dwa/trzy cykle zmonitorowała zeby zobaczyć czy faktycznie dochodzi do owulacji.
Chociaż z moją poprzednia gin to i tak postęp bo chociaż od razu zleciła badania a ta poprzednia bo mówiła, że w ciążę się zachodzi głowa :p i raz mówiła o drożności, raz o stymulacji, nic konkretnego a hajs poszedł gładko xd
 
Sorry, ale jak by ktoś stwierdził że pecherzyki nie pękają bez monitoringu od razu bym zmienila lekarza, bo mozna miec pcos, endometrioze a owulacja moze być. Także zbadałabym się u porządnego ginekologa i porządnie dwa/trzy cykle zmonitorowała zeby zobaczyć czy faktycznie dochodzi do owulacji.
100% popieram :)
 
Hej dziewczyny proszę oceńcie moje wyniki czy jest ok??? 2dc

Czekam jeszcze na wynik Lh
 

Załączniki

  • Screenshot_20211024-102216_Drive.jpg
    Screenshot_20211024-102216_Drive.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 59
No niestety to nie formalności... testy negatywne jestem w szoku bylam pewna że to jest to... Bo nigdy takich boli podbrzusza beż miesiaczki nie miałam ani takich ciagniec w pachwinach.. na jednym cos może przebija ale to trzeba było się wpatrz3c nie ma sensu dociekać. Beta zrobiona czekam na wynik . Wynik 3.863 mlu/ml wiem że od 5 ciaza ale to nie znak że cos rośnie? Jak kiedyś robiłam miałam poniżej 1 a tu taki wynik....
 
Nawet jeśli coś rośnie to jak mogłaś mieć objawy ciąży przed ciążą? No bo beta jeszcze nie ciążowa
W sumie dobrze.myslisz chyba ze to nie objawy ciąży tylko nie wiem zagnieżdżenia dopiero? Nie wiem co myśleć
Powtórzę betę po weekendzie by rozwiać wątpliwości
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry