reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ten wpis kieruję do dziewczyn, które pytają tu o niski wynik nasienia, czy "da się zajść ". Wyniki morfologii mojego męża z września to 1%. Dodatkowo prolaktyna na poziomie katastrofalnym 45. Wynikało to m. in. z nerwów w robocie i braku "odbloku" po testosteronie syntetycznym (obowiązkowy w jego pracy steryd). Dlatego nawet nie przypuszczałam, że cokolwiek wyjdzie w tym, czy jakimkolwiek cyklu. Zaczęłam też drążyć u siebie, ale było ok z wynikami. Dlatego czynnik męski jest tak ważny. Ale nawet słaby wynik morfologii niczego na 100% nie przekreśla. Trzeba patrzeć też na inne parametry.
Gratulacje! ♥️♥️♥️Dałaś mi dużą nadzieje bo wynik morfologii mojego męża to również 1% chociaż robił badani zaraz po wakacjach na których nie ukrywajmy alkohol był praktycznie codziennie, teraz bierze suple i za jakiś czas znowu powtórzy badania, mam nadzieje ze bedzie lepiej 💪
 
reklama
Gratulacje! ♥️♥️♥️Dałaś mi dużą nadzieje bo wynik morfologii mojego męża to również 1% chociaż robił badani zaraz po wakacjach na których nie ukrywajmy alkohol był praktycznie codziennie, teraz bierze suple i za jakiś czas znowu powtórzy badania, mam nadzieje ze bedzie lepiej 💪
U mojego wynik się osłabił z 2% w lipcu do 1% we wrześniu (pod koniec sierpnia zmarł nagle mój teść, to był szok dla nas, mąż bardzo przeżył stratę ojca, zapewne też stąd spadek "formy"). Mogę polecić Fertilmen, bierze go stale od lipca właśnie. Trzymam kciuki za Was! Jak widać, wszystko jest możliwe.
 
U mojego wynik się osłabił z 2% w lipcu do 1% we wrześniu (pod koniec sierpnia zmarł nagle mój teść, to był szok dla nas, mąż bardzo przeżył stratę ojca, zapewne też stąd spadek "formy"). Mogę polecić Fertilmen, bierze go stale od lipca właśnie. Trzymam kciuki za Was! Jak widać, wszystko jest możliwe.
Dokładnie te same suple bierze, zaczyna teraz drugie opakowanie!
Ja w tym cyklu jestem po monitoringu więc może będą dwie kreski, a jeżeli nie to będziemy próbować dalej, nie ma co się poddawać ☺️
 
Boję się nie tyle tego, że przez leki nie zajdę w tym cyklu, bo trudno. I tak wydaje mi się, że gorączka nie sprzyja implantacji.
Boję się, że okaże się że jestem w ciąży a np dziecko będzie chore i będę sobie wyrzucać że to przez tem gripex🙈 świruję?
Tak, swirujesz ;) ale jak nie chcesz brać leków (ja np unikam zbędnych, codziennie i tak biorę garść jak emeryt) to polecam imbir starty zalać wrzątkiem, wystudzić, odcedzić i pic z porządnie ciepłą wodą, miodem i cytryną. I czosnek w plasterkach na kanapki, działa magię na gardło.
 
Witam ,
Zapraszam wszystkie Panie, a może i Panów :)
Dla niektórych z nas to będą pierwsze starania, dla innych mam nadzieję, że ten rok będzie bardziej owocny niż poprzedni :)
Będziemy sobie dyskutować w przyjacielskiej atmosferze o:
naszych cyklach, suplementach, planowaniach ciąży, wizytach u lekarzy, testach ciążowych i owulacyjnych, objawach ciąży, dbaniu o siebie, stratach, imionach dla przyszłych pociech i o tym co zrobić, żeby się za bardzo nie nakręcać :)



Pozdrawiam😊
Hej hej mam nadzieję że to moj ostatni miesiąc starań bo trwają one już stanowczo za długo 🙃 coś się pojawiło na moim dzisiejszym teście . Od razu !🍾🍾 Nie pod światło nie cień cienia ale w celu weryfikacji dołączam zdjęcie powiedzcie że.tez to widzicie 😂 do miesiączki 5 dni czułość 25
Screenshot_20211022-183345~3.png
 
Hej hej mam nadzieję że to moj ostatni miesiąc starań bo trwają one już stanowczo za długo [emoji854] coś się pojawiło na moim dzisiejszym teście . Od razu ![emoji898][emoji898] Nie pod światło nie cień cienia ale w celu weryfikacji dołączam zdjęcie powiedzcie że.tez to widzicie [emoji23] do miesiączki 5 dni czułość 25Zobacz załącznik 1329259

Ja nic nie widzę
 
reklama
Do góry