reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny! Zrobiłam test i mogłabym zaprosić Rozenkową, żeby przejechała po nim białą rękawiczką - taki czysty i biały 😂
Intuicja jednak nie zawodzi i biel bieli ujrzałam 😒😝 Także czekam na @ i kolejny cykl lecimy na wariata z myślą co będzie to będzie 😁 Kto wie? Może pijane plemniki spotkają się z pijanym jajem i się złączą w ferworze weselnych zabaw? 🤣
Miłego weekendu i czekam na Wasze 2 kreski 💐
 
reklama
Nie mam zamiaru się z Tobą spierać 🤷🏻‍♀️
Co prawda to tylko gaciola, ale wrzucam, bo prosto wyjaśnia skuteczność leku, więcej info na stronie.
Zobacz załącznik 1307745
Nie szerz tutaj hejtu nazywając kogoś „gaciola”, jeżeli jej content Ci nie odpowiada lub nie zgadzasz się z nim nie śledź/ nie czytaj. Czemu macie dziewczyny tyle w sobie jadu, aż się odniechciewa.
 
Cześć dziewczyny! Zrobiłam test i mogłabym zaprosić Rozenkową, żeby przejechała po nim białą rękawiczką - taki czysty i biały 😂
Intuicja jednak nie zawodzi i biel bieli ujrzałam 😒😝 Także czekam na @ i kolejny cykl lecimy na wariata z myślą co będzie to będzie 😁 Kto wie? Może pijane plemniki spotkają się z pijanym jajem i się złączą w ferworze weselnych zabaw? 🤣
Miłego weekendu i czekam na Wasze 2 kreski 💐
Gratuluję podejścia 🙂
Ja próbuje takie mieć a nie wychodzi 😅
Również miłego weekendu 😘
 
Cześć dziewczyny! Zrobiłam test i mogłabym zaprosić Rozenkową, żeby przejechała po nim białą rękawiczką - taki czysty i biały [emoji23]
Intuicja jednak nie zawodzi i biel bieli ujrzałam [emoji19][emoji13] Także czekam na @ i kolejny cykl lecimy na wariata z myślą co będzie to będzie [emoji16] Kto wie? Może pijane plemniki spotkają się z pijanym jajem i się złączą w ferworze weselnych zabaw? [emoji1787]
Miłego weekendu i czekam na Wasze 2 kreski [emoji253]
Oby weselny klimat okazał się sprzyjający [emoji1696]
 
Ruch jakiś jest, całkowity 54%, brak ruchu 46% ale plemników o prawidłowej budowie w ogóle nie ma...natomiast koncentracja plemników 1,1 zaś całkowita liczba 11,2. Niby lekarz powiedział, że z takimi wynikami nie mamy w ogóle szans na naturalną ciążę. Ja się załamalam tym co powiedział...naprawdę jest aż tak źle?
My mieliśmy 15 mln w całym ejakulacie, ruchliwość dobra, morfologia najpierw 1%, ale skoczyła do 4%.
Około roku suplementów i zaleceń, ale ostatecznie podeszliśmy do in vitro.
 
reklama
A myślałam, że może jest nadzieja poprawy parametrów nasienia poprzez suplementacje...eh[emoji17]
Jest nadzieja. Niektórym się udaje.
Pytanie czy chcesz czekać i próbować czy wolisz od razu podejść do in vitro.
A u androloga byliście? Może mąż ma żylaki ?
A jeśli ma za dużo komórek okrągłych to zrobiłabym posiew do tego ?
 
Do góry