reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Już jakiś czas obserwuję to forum i stwierdziłam, że czas się przywitać w gronie staraczek, bo i ja wpisuję się w ten profil. Dodam tylko, że jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej wiedzy i zaangażowania.
Podpowiedzcie, proszę, coś nt. termometrów. Mam taki zwykły, cyfrowy. Ale czy są jakieś termometry do badania temp. "tam"?

Takie, które maja dwa miejsca po przecinku najlepiej się sprawdza [emoji6]
 
reklama
Już jakiś czas obserwuję to forum i stwierdziłam, że czas się przywitać w gronie staraczek, bo i ja wpisuję się w ten profil. Dodam tylko, że jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej wiedzy i zaangażowania.
Podpowiedzcie, proszę, coś nt. termometrów. Mam taki zwykły, cyfrowy. Ale czy są jakieś termometry do badania temp. "tam"?
Ja polecam microlife 🙌
 
Dziewczyny poratujcie, czy jest jakiś lek (bezpieczny) bez recepty na obniżenie prolaktyny, zrobilsm wyniki i mam podwyższoną a moja dr na urlopie. Boję się że przepadnie mi kolejny cykl 😭
 
Dziewczyny poratujcie, czy jest jakiś lek (bezpieczny) bez recepty na obniżenie prolaktyny, zrobilsm wyniki i mam podwyższoną a moja dr na urlopie. Boję się że przepadnie mi kolejny cykl 😭
Są zioła ale czy będą dla Ciebie bezpieczne to raczej nikt na forum Ci nie napisze. Castagnus i suplementy z niepokalankiem. Ale może lepiej poczekaj na powrót lekarki z urlopu, urlop raczej nie trwa długo.

Stosowałaś się do zaleceń przed badaniem? Wypoczęta, nie zdenerwowana, brak seksu i stymulacji sutków dzień wcześniej itd?
 
Hej dziewczyny
Staram się z mężem od 2 lat o dzidzie niestety bez efektu, dziś robiłam badania i oczywiście dodałam bhcg mimo że jestem 7dpo i zrobiłam sobie tylko mętlik w głowie. Wyniki zawsze miałam 0,5 a tu wyszło 2 myślicie że może coś to oznaczać ?
Musisz powtórzyć betę za 2 dni lub nawet dłużej jak wytrzymasz i zobaczyć czy rośnie czy nie albo poczekac tydzień i zrobić test ciążowy. 7 dni po owulacji to raczej nie ma szans na wykrycie beta hcg. Ale ja też jestem z tych niecierpliwych i chyba 10 dni po owu robilam beta hcg i wyszło mi 2.2 a po dwóch dniach kolejna 7.7 wiec byłam już pewna że to ciąża. W drugiej ciąży pierwsza beta wyszła mi 0.2 (a zawsze było <0.1 i też powtórzyłam po kilka dniach i już było koło 10 jakos. Mam tym sposobem dwójkę dzieci :-) Teraz raczej będę czekać do dnia miesiączki i dopiero po mocnych dwóch kreskach pójdę na beta hcg :-)
 
reklama
Musisz powtórzyć betę za 2 dni lub nawet dłużej jak wytrzymasz i zobaczyć czy rośnie czy nie albo poczekac tydzień i zrobić test ciążowy. 7 dni po owulacji to raczej nie ma szans na wykrycie beta hcg. Ale ja też jestem z tych niecierpliwych i chyba 10 dni po owu robilam beta hcg i wyszło mi 2.2 a po dwóch dniach kolejna 7.7 wiec byłam już pewna że to ciąża. W drugiej ciąży pierwsza beta wyszła mi 0.2 (a zawsze było <0.1 i też powtórzyłam po kilka dniach i już było koło 10 jakos. Mam tym sposobem dwójkę dzieci :-) Teraz raczej będę czekać do dnia miesiączki i dopiero po mocnych dwóch kreskach pójdę na beta hcg :-)
Powtórzę w piątek, staramy się dwa lata i pierwszy raz taki wynik chociaż wiem że to za wcześnie ale też ze względu na pracę chce wiedzieć jak najszybciej.
 
Do góry