reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny! U mnie cisza, nic się nie dzieje, jedynie leciuteńko cycki bolą po bokach, ale tylko jak nacisnę [emoji13] Jestem coraz to bardziej przekonana, że @ przyjdzie, a już nie dużo do terminu zostało, bo powinna pojawić się w sobotę [emoji6] A u Was? Jak nastawienia? [emoji16]
A ja wierzę, że cię zaskoczy i nie przyjdzie [emoji2][emoji1696]

Ja właśnie siedzę w poczekalni u gina, żeby sprawdzić czy owu była.
 
reklama
Poczekam jeszcze kilka dni i zobaczymy jak to się rozwinie
Jeżeli aplikacja prognozuje owu na podstawie temperatury, to chyba jednak skok miałaś później. Chociaż aplikacja może się mylić. Ja się niestety do tego nie ustosunkuje bo bez wartości temperatur ciężko.

Trzymam kciuki. Daj znać czy cykl się okaże udany 🤞
 
Dziewczyny, myślicie że miovelia zwykła mogła mi zaburzyć długość fazy lutealnej? Zwykle cykle mam 25-27 dni, w tym brałam miovelie, w 13 dniu pik owulacyjny, a 10dpo zjazd temperatury.. Liczyłam, że może dip implantacyjny, a tu na drugi dzień jeszcze większy zjazd i @.. To od ponad pół roku mój najkrótszy cykl i tak się zastanawiam czy to może być właśnie kwestia zastosowania mioveli [emoji2368] chyba sobie w przyszłym tygodniu badania hormonów zrobię
Screenshot_20210816_180710_premom.eh.com.ehpremomapp.jpeg
 
Cześć dziewczyny! U mnie cisza, nic się nie dzieje, jedynie leciuteńko cycki bolą po bokach, ale tylko jak nacisnę 😝 Jestem coraz to bardziej przekonana, że @ przyjdzie, a już nie dużo do terminu zostało, bo powinna pojawić się w sobotę 😉 A u Was? Jak nastawienia? 😁
U mnie tak samo @ powinna przyjść w piątek/sobotę i jakoś tak czuje, że przyjdzie na bank 😒 20 hematolog i ciekawa jestem co powie na te moje mutacje i czy da mi od razu heparynę 🤯
 
Hej dziewczyny
Staram się z mężem od 2 lat o dzidzie niestety bez efektu, dziś robiłam badania i oczywiście dodałam bhcg mimo że jestem 7dpo i zrobiłam sobie tylko mętlik w głowie. Wyniki zawsze miałam 0,5 a tu wyszło 2 myślicie że może coś to oznaczać ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210816-182808_Chrome.jpg
    Screenshot_20210816-182808_Chrome.jpg
    57,4 KB · Wyświetleń: 88
Cześć ja też wracam na to forum, Mój Maluch ma ponad 3,5 roku. Chcemy się starać o drugie, jak się przygotować? Jakie witaminy brać? Jak to jest z żelami intymnymi np. Unimil Natural? Pomagają czy utrudniają zajść w ciąże?
 
U mnie dziś 20 mm pęcherzyk, ale pewnie nic z tego nie będzie, bo mąż od wczoraj źle się czuje, więc starań pewnie nie będzie... :(
ladny pęcherzyk, az szkoda marnować😅
Moze cos sie jednak uda🤞🏼

Mnie chyba bierze jakies choróbsko🙄 boli mnie krzyz, zoladek przykleja sie do żeber 😬 chyba moj helikobakter daje o sobie znac.
Dzis 8dpo wiec spokojnie czekam na rozwoj
 
reklama
Hey mam do Was pytanie... Tydzień temu poczułam dość silny ból jajnika i w sumie do czwartku nawracał o intensywności i nasileniu irytującym - można było normalnie funkcjonować... Był to 13 DC (owulację na monitoringach miewałam od 13-16 DC) ale teraz monitoringu nie robiłam z powodu zawieszenia starań o dziecko (planuje zmienić pracę). Może brzmi to normalnie ale ja nigdy ale to nigdy nie czuję owulacji nie mam bolu i dziś 7 dni po bólu zrobiłam progesteron 12,65... Niestety wcześniej nie robiłam badań w takim czasie... I moje pytanie do dziewczyn które miały już z tym styczność... Czy ten wynik może świadczyć o owulacji? Czy jednak nie bardzo i lepiej lecieć do gin z tym bólem...? Lekko mnie to zestresowało 🙁
To mógł być ból owulacyjny, ja odkąd jestem na stymulacji to tez takie odczuwam, niemniej jeśli coś Cię niepokoi to zawsze warto udać się do lekarza na kontrol, przezorny zawsze ubezpieczony ;)
 
Do góry