reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Gratulacje ❤️. Takie historie podnoszą na duchu. Opowiedz coś o cyklu kiedy się dowiedziałaś 🙂. Jakieś przeczucia , objawy ?
Cykl od 28 do 32 dni ... I po 2 dni miesiączkowania. Myślałam że po pierwszej dawce szczepionki spóźnia mi się @ tym bardziej że lekarz mówił że jest to możliwe. Ale zaczełam się czuć okropnie zmęczona non stop jak bym przebiegła maraton...okres spóźniał mi się 10 dni ( chociaż czułam jak bym miała dostać ) , do tego ból pleców i piersi jak przed @ ake głównie zmęczenie :)
 
Któraś z Was pisała, że po czymś ładnie i szybko endometrium urosło. Teraz nie mogę znaleźć :( a ja mam z tym problem. Dziś 24 DC. Owu chyba miałam w sobotę, ale że jestem na urlopie to nie sprawdzam i o tym mocno nie myślę. Seksy były ostatnie w czwartek, więc to raczej i tak nie daje nadziei :(
 
Któraś z Was pisała, że po czymś ładnie i szybko endometrium urosło. Teraz nie mogę znaleźć :( a ja mam z tym problem. Dziś 24 DC. Owu chyba miałam w sobotę, ale że jestem na urlopie to nie sprawdzam i o tym mocno nie myślę. Seksy były ostatnie w czwartek, więc to raczej i tak nie daje nadziei :(
Podepnę się do pytania o zwiększenie endometrium, też się chętnie dowiem 😉 Ale bardziej Ci chodzi o domowe sposoby czy leki? 🤔
 
Podepnę się do pytania o zwiększenie endometrium, też się chętnie dowiem 😉 Ale bardziej Ci chodzi o domowe sposoby czy leki? 🤔
Domowe u mnie nie działają, leki też średnio. Jem morele, orzechy i pije wytrawne wino i nic. W ostatnim cyklu miałam stymulację aromkiem i brałam estrofem. Miałam wizytę tydzień temu i endo było słabe, a pęcherzyk dziwny, ale mam wrażenie, że dr średnio się do tego USG przyłożyła. Zrobiłam estradiol i wyszedł ładny bo 245 czyli raczej wskazywało to na owu za rogiem. Jajnik bolał do soboty, a teraz bolą tylko piersi. Taki nieogarnięty mam ten cykl i nie wiem czego się spodziewać... To mój 9 cykl starań i druga owulacja na koncie...
 
To akurat wydawało mi się logiczne [emoji23]
Chodziło mi o to, że nie trzeba czekać do 15 dnia czy 20 bo ta 14 jest w 100% pewna jeśli miałyśmy pewność kiedy była owulacja
Później też będzie wiarygodna jeśli okres nie przyjdzie [emoji848] w sensie można ją zrobić i 20 dni po owu i dowiedzieć się o ciąży [emoji39]
 
Domowe u mnie nie działają, leki też średnio. Jem morele, orzechy i pije wytrawne wino i nic. W ostatnim cyklu miałam stymulację aromkiem i brałam estrofem. Miałam wizytę tydzień temu i endo było słabe, a pęcherzyk dziwny, ale mam wrażenie, że dr średnio się do tego USG przyłożyła. Zrobiłam estradiol i wyszedł ładny bo 245 czyli raczej wskazywało to na owu za rogiem. Jajnik bolał do soboty, a teraz bolą tylko piersi. Taki nieogarnięty mam ten cykl i nie wiem czego się spodziewać... To mój 9 cykl starań i druga owulacja na koncie...
Ojj to faktycznie słabo, a może jest jakiś zamiennik estrofemu, który by lepiej na Ciebie zadziałał?
 
reklama
o kurcze! Wybaczcie :) chodziło mi oczywiście o badanie krwi :)
Są to tabletki na infekcje, której się nabawiłam niedawno jak się okazało (doustne) gin sam powiedział zeby najpierw wykluczyć ciążę…

Miałam podobna sytuacje. W konkretnym dniu (a było to chyba 14 albo 15dpo) miałam sprawdzić betę z krwi i jeśli ciąża - miałam rozpisane inne leki, jeśli brak ciąży - to tez inne leki. Godzina nie będzie miała znaczenia.
 
Do góry