reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja cierpliwie czekam na początek sierpnia beż większego entuzjazmu. Przytulanie mieliśmy w 11dc, owulacja 14dc. I tyle.
Moj mąż tak się zestresował na hasło Owulacja, że był problem z finiszem 🙄
Trochę poplakalam, ale tez przegadaliśmy ten temat. Ustaliliśmy, że nie będę go informowała o owulacji, bo go to stresuje.
Uczą nas te starania cierpliwości, zwłaszcza nie.
Ja cierpliwie czekam na początek sierpnia beż większego entuzjazmu. Przytulanie mieliśmy w 11dc, owulacja 14dc. I tyle.
Moj mąż tak się zestresował na hasło Owulacja, że był problem z finiszem 🙄
Trochę poplakalam, ale tez przegadaliśmy ten temat. Ustaliliśmy, że nie będę go informowała o owulacji, bo go to stresuje.
Uczą nas te starania cierpliwości, zwłaszcza nie.
Ja po 3 miesiącach starań przestałam mężowi mówić o dniach płodnych- zawsze miał z tym problem🤔
Współzyjemy cały miesiąc co drugi dzień i to dla nas najlepsze rozwiazanie
 
reklama
I cieszę się że droxnosc przed Toba- dla mnie psychicznie bardzo ważne jest żeby mieć jakiś cel. Jakoś wtedy tak troszke łatwiej przychodzi mierzyć się z niepowodzeniami. Chociaż 3mam kciuki, żeby kolejny cykl był tym właściwym i owocnym! ❤ Nosek do góry! Wierzymy Ciebie 😘
właśnie ja byłam w poniedziałek u lekarza omówić przygotowanie do Sono Hsg. Miałam robić później, ale po kolejnym nieudanym cyklu już jestem załamana tak, że muszę właśnie mieć jakiś cel. Bo takie życie od okresu do owulacji i od owulacji do okresu jest okropne.
 
Cześć, miłego dnia Wszystkim 😇 zrobiłam wczoraj w nocy test i dzisiaj (teraz) drugi, bo lekarz kazał robić do piątku czy to są kreski fabryczne i te testy są takie „okropne”, bo jak tak to już ich nigdy nie kupię? 😊 pierwsze zdjęcie jest z wczoraj, drugie i trzecie z dzisiaj 🤯
 

Załączniki

  • 32D7F7EB-3D95-4774-84B9-A1154FBD60D5.jpeg
    32D7F7EB-3D95-4774-84B9-A1154FBD60D5.jpeg
    556,1 KB · Wyświetleń: 129
  • C1EA7BB9-CBE2-4578-A3ED-584380F7DC3E.jpeg
    C1EA7BB9-CBE2-4578-A3ED-584380F7DC3E.jpeg
    656,1 KB · Wyświetleń: 129
  • D019BE87-2974-454E-BFEB-F64E95DF7DEC.jpeg
    D019BE87-2974-454E-BFEB-F64E95DF7DEC.jpeg
    449,9 KB · Wyświetleń: 128
Cześć, miłego dnia Wszystkim 😇 zrobiłam wczoraj w nocy test i dzisiaj (teraz) drugi, bo lekarz kazał robić do piątku czy to są kreski fabryczne i te testy są takie „okropne”, bo jak tak to już ich nigdy nie kupię? 😊 pierwsze zdjęcie jest z wczoraj, drugie i trzecie z dzisiaj 🤯
Tak to raczej fabryczne, też takie kiedyś miałam
 
Zawsze mam na nich taka kreskę [emoji85]
Ale to nie znaczy, że u Ciebie będzie tak samo.
Zrób innej firmy [emoji16]
Cześć, miłego dnia Wszystkim [emoji56] zrobiłam wczoraj w nocy test i dzisiaj (teraz) drugi, bo lekarz kazał robić do piątku czy to są kreski fabryczne i te testy są takie „okropne”, bo jak tak to już ich nigdy nie kupię? [emoji4] pierwsze zdjęcie jest z wczoraj, drugie i trzecie z dzisiaj [emoji2962]
 
reklama
Do góry